Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen bunkó?

Miért lettem ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Tavaly még tök más voltam, mindenkivel kedves, aranyos. Most meg amikor a szüleim vagy tesóm hozzám szól, egyből olyan bunkón válaszolok vissza... Meg mindenkivel köcsög vagyok, illetve nem örülök ha egy barátom összejön valakivel, csak irigykedek. Egy szemét alak lettem. Lehet ez az alkoholtól? Mert tavaly nyár óta elkezdtem inni, haverokkal buliban. Vagy lehet hogy csak a hormonok? 16/F

2012. jún. 21. 18:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Az alkohol is befolyasolja. De ez altalaban fugg a barati kortol is,mert ha ok is igy viselkednek, bunkon valaszolgatnak akkor az rad ragad anelkul,hogy eszrevenned. En is igy vagyok, eszrevettem,hogy egyre bunkobb vagyok a szuleimmel es most probalok leszokni.Inkabb elszamolok 10-ig es akkor nyugodtabban valaszolok:D.

De az jo jel,hogy eszrevetted.Minden az onkontrolrol szol.Ha leakarsz szokni, akkor sikerulni is fog! Kitartast!


15/L

2012. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De aranyosak vagytok! Szerintem csak a hormonok, de tök jó, hogy egyáltalán észrevettétek, hogy valami megváltozott, és nem pozitív irányba, és az még jobb, hogy tudjátok ez rossz dolog.

Szerintem kicsit próbáljátok visszafogni a szátokat, és nem vérig sérteni anyut aput.

Abban biztos vagyok, hogy büszkék lennének rátok ha tudnának róla, hogy ilyen okos, és érzékeny kamasz gyerekeik vannak!

Én biztos az lennék!

Szóval számoljatok előbb 10-ig. Vagy ami mégjobb...tudom ciki lehet, de titokban nyomjatok 1-1 puszit a szülőknek. Soha nem fogják elfelejteni!:-)

Csak így tovább, értékes felnőtt lesz belőletek!

36/nő

2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írnám, hogy arra viszont nem lennének büszkék, hogy iszol!
2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá büszke, de úgy éreztem muszáj kiírnom mert ez is befolyásoló tényező lehet, és amúgy is próbálok mértéket tartani, de ilyen baráti társaságba nehéz... mert ezeknek minden bulihoz alkohol kell. Tegnap is elmentünk fürdeni, DE fröccsöt meg pálinkát mindenképpen hoztak magukkal... -.-

Meg megpróbáltam rábeszélni egy másik haverunkat hogy jöjjön velünk ő is.. azt mondta nem, mert utálja azt a helyet. Mondtam neki utána, hogy: "lesz fröccs meg pálinka". Első kérdése az volt hogy mikor indulunk.... De én is hibás vagyok, nem kéne a társaságra fogni.

2012. jún. 21. 20:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak pedig. Köszi, rajta vagyok, neked is kitartást. :)
2012. jún. 21. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, én megértem. Én is voltam fiatal! Én is ittam...bagóztam. De mértékkel. A haveri kör persze, hogy sokat számít, hát ki a fene akar elmenni úgy bulizni, hogy egyedül én vagyok az aki nem iszik?

Ha mértékletesség. Bár ha az én gyerekem lennél nem ezt mondanám! Akkor elmondanám az alkohol káros hatásait, papolnék egy évet róla, vagy egyszerűen bezárnálak:)

2012. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na én most büszke vagyok magamra, hogy felhoztad a bagózást, mert soha nem fogadtam el tőlük, még ittas állapotba sem... És egyáltalán nem dohányzok, pedig a baráti körömben mindenki szívja. :)
2012. jún. 21. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök!Számomra ez azt bizonyítja,hogy van tartásod, akaraterőd...ergo a piára is tudnál nemet mondani ha akarnál. És biztos vagyok benne,hogy mivel ilyen erős vagy, meg tudod beszélni magaddal, hogy normálisabban viszonyulj a hozzátartozóidhoz. Én speciel utáltam kamasznak lenni. Mindig paraszt voltam anyuval, és mindig megbántam, hogy bántom:( alig ártam, hogy vége legyen...gondolom ő is:D
2012. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igen, meg fogom próbálni és tudom hogy sikerülni fog. :)
2012. jún. 21. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is kérdés!
2012. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!