Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nincsenek igaz barátaim?

Mért nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Mért nincsenek igaz barátaim? 14 éves vagyok és nincs 1 igaz barátom se . Bevallom kiskoromban elég visszahúzódó voltam, az oviba senkihez se szóltam hozzá, de azóta a suliba is próbálok ezen változtatni, sok mindenkivel próbáltam barátkozni. De hozzám akkor sem jött senki. Nehezen is barátkozok, nem mindig tudom mit kéne mondanom. A suliba volt egy lánycsapat, ők voltak az osztály menői. Volt köztük beképzelt, bunkó, és egós is. Minden másik lány aki nem tartozott a láncsapatba nyalta azok seggét, mindenki próbált közéjük tartozni, hogy ő is menő legyen. A "főnők" egy elég flegma, és beképzelt lány volt, de még akkor is mindenki vele akar barátkozni, mert humoros, és sokat beszél. Az egyetlen "barátnőm" aki volt ugyanúgy nyalta a seggüket, és csak akkor volt velem ha nem vették be a csapatba. Most már bevették, ő is oda tartozik én meg levagyok magasról sz@@rva. De én nem bírom őket, nem is vagyok olyan menő mint ők, most mit tegyek? Jövőre középiskolába megyek, nagyon gáz lenne ha ott se lenne senkim.
2012. jún. 21. 11:58
 1/7 wml90 ***** válasza:
ha ez megnyugtat, a középsuliban jobb barátokat találsz, mint általánosban.
2012. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak igaz barátaim nincsenek, de sima haverjaim se, sőt még olyan se akivel egy jót beszélgethetnék. És minden nap már szinte csak ezen gyötrődök, ebből állnak a napjaim. 16/F
2012. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy általánosban 5-6-7. osztályban volt néhány barátom, persze nem voltam népszerű, de legalább nem voltam egyedül. A 8. osztályt két csaj tette tönkre, akik piszkáltak. Most gimis vagyok, és egy barátom sincs, csak néha beszélgetek 1-2 osztálytárssal. Ha barátokat akarsz a középiskolában, akkor próbálj meg odamenni, beszélgetni... ez nekem nem sikerült, mert én nem próbálkoztam eléggé, de neked sikerülhet ;)

Egyébként én szívesen barátkozok neten, ha akarsz, írhatsz nekem. :)

2012. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom hogy ismerkedj máshol is pl próbálj ki valami sportot járj edzés szinten , hidd el magabiztosabb leszel (saját példa). :)
2012. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 GhostRider3 ***** válasza:

az emberek ilyenek, vagy keresel magadnak haverokat, akikkel hülyültök és elhiteted magaddal hogy igaz barátok, vagy elfogadod, hogy valószínűleg egész életedben magányos leszel, és minél több emberrel ismerkedsz, hogy találj 1 igazit.


szerintem nagyon sok embernek nincsenek igaz barátai, tehát ne akarj azért, mert másoknak is van, mert nincs.

ismerkedj új emberekkel az iskolán kívül is, akkor van esélyed rá.

2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyevát Ottó Zsolt válasza:
Egyél minden nap krumplisztésztát, és biztos lesznek barátaid. Vicc. Nevettem. Te nevettél? Ha nem ez van. Érezd magad szarul.
2018. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyevát Ottó Zsolt válasza:
Jaaaaa. Hogy ezt évekkel ezelőtt írták. Az más. Mindegy. Nem viccelhetek. Ünneprontók.
2018. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!