Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Mit...

Nincsenek barátaim. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval nyáron 2x 1hétre táborba megyek egy olyan csoportal, ahol nincs egy barátom sem. Általában nagyon szarul szoktam érezni magam velük, de muszáj elmennem. Nem utáljuk egymász vagy ilyesmi, csak nem vagyunk jóban. Ők inkább azok a bulizós fajták, 15 évesek és hétvégenként tök részegre isszák magukat, utána meg azon vihorásznak, hogy semmire sem emlékeznek. Nyáron ez rosszabb lesz, mert akk nem csak hétvégén isszák le magukat. Én viszont nem vagy az a bulizós, ivós fajta ember, plusz még túl fiatalok ehhez meg én is(15 évesek vagyunk). Ők azok a népszerűbb lányok, én meg z vagyok, akinek van 3-4 jó barátja és azokkal jól elven. Na ebben a csoportban, akikkel megyek táborba, mindenki az a bulizós fajta és nekem egy barátom sincs ott(am a suliban van több is, szal nemhiszem h velem van a baj). Sok olyan programra fogunk menni, ahol az egész csoport együtt van, és én ilyenkor általában csak egyedül ácsorgok és látom ahogy ők össze-vissza vihorászgatnak, ami már nagyon idegesítő egy idő után. Nem érdeklem őket, szal max úgy tudnék barátkozni velük, ha olyanná válnék, mint ők, azt viszont nem, akarom. És ez a két hét nem csak egyszeri alkalom, ilyen minden évben van + suli közben is gyakran vannak fogllkozások a csoporttal. Kilépni nem fogok, mert segít a tanulásban és sok mindent fizetnek, amit am a szüleim nem tudnának. Segítenek a továbbtanulásban és a fejlesztésemben is.Akárhányszor megyek ezekre az órákra, azt várom, hogy mikor lesz már vége. Ezt így nagyon rossz csinálni, nem tudnátok valahpgy segíteni, hogy mit tegyek, hogy ne érezzem ilyen rosszul magam?

2012. máj. 21. 20:55
 1/2 pacsi ***** válasza:
Sokat nem tudok segíteni, csak annyit mondok, hogy szerintem nagyon jó, hogy nem leszel olyan mint ők csak azért, mert a helyzet azt kívánja. Azt csináld, amit te jónak látsz, ne azt amit ők elvárnak.
2012. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző beíróhoz annyit tennék hozzá: szerintem nézd a jó oldalát: írtad, hogy nem utáljátok egymást, tehát nem zaklatnak téged. Tehát csak arról van szó, hogy magányosnak érzed magad közöttük. Nézd, amúgy is a tanulásról, fejlesztésről szól ez a csoport, akkor meg koncentrálj magadra és a tanulásodra. Vannak, akik egész életükben magányosak, neked meg csak évente 2-3 -szor két hétig kell annak lenned, ráadásul közben nem zaklatnak téged, plusz amúgy is a tanulás köt le téged ekkor ,mivel arról szól ez a csoport, ha jól értelek.

Esetleg ha vannak szabad órák ott, akkor vigyél magaddal olyasmit ,ami leköt téged egyedül: olvasnivalót, mp3 lejátszót, mittomén' mit. ;)

2012. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!