Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 évesen nincsenek barátaim...

21 évesen nincsenek barátaim és szűz vagyok. Élet ez?

Figyelt kérdés
lány vagyok
2012. ápr. 25. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi más lenne?
2012. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát sztem egyelőre nem, de ha akarod megvátoztathatod.
2012. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok lány és 20 éves. Én igazából nem bánom a dolgot. Nekem van 1-2 barátom.
2012. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

na most záporozni fognak a degenerált pasik levelei...

figyelj soha semmi sem késő. mindig jó időzités elkezdeni élni :-). ismerkedj itt neten, egy hangulatos kávéházban, könyvtárban. ne akarj megfelelni senkinek még magadnak se! ha nyitott vagy akkor változni fog minden :-) persze csak ha akarod :-)

2012. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
pont ez a baj,hogy nem tudok annyira nyitott lenni, sokszor bezárkózom...önbizalmam 0.
2012. ápr. 25. 22:01
 6/19 A kérdező kommentje:
neten sokszor próbáltam már ismerkedni, de csakis barátkozás szintjén, több emberrel is elkezdtem levelezni, de végül egyik sem jött össze. Több mint 2 éve próbálkozom kisebb-nagyobb szünetekkel, de már rájöttem,hogy a neten nem lehet vagy nagyon nehéz barátokat szerezni, legalábbis szerintem.
2012. ápr. 25. 22:05
 7/19 anonim ***** válasza:

üdv a klubban :P

egyetem/fősuli? ott miért nincsenek barátaid?

2012. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

azt hittem srác vagy, azok szoktak iyleneket :D


am én is szűz vok, és már egy kicsit korosnak tartom magam hozzá de ez van..

és mit gondolsz az emberek hibája vagy te viselkedsz velük úgy ami miatt nem alakul ki köztetek semmi?

18f

2012. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is-is, szóval ők is lehetnének érdeklődőbbek és én is lehetnék egy kicsit nyitottabb. De nem megy...társaságban szinte alig szólalok meg, mert azt érzem,hogy az én véleményem ott úgy sem számít. Amikor megszólalok akkor se figyelnek nagyon oda rám, ezért inkább csöndben maradok. Ahova most járok társaságba(sport) állandóan közös programokat szerveznek és én sosem szoktam elmenni, mert a társaság 70%-ával nem is beszélek soha. Nincs közös témánk.
2012. ápr. 26. 09:29
 10/19 A kérdező kommentje:
nem járok főiskolára
2012. ápr. 26. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!