Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim,...

Miért nincsenek barátaim, miért nem fogad el senki?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nincsenek barátaim, és h miért nem kellek senkinek. 22 éves vagyok, az egész eddigi életemet úgy éltem, h azon fáradoztam, h elfogadjanak. Ha önmagamat adtam akkor az nem felelt meg nekik, ha megpróbáltam hozzájuk hasonló lenni, akkor meg az volt a probléma. Egy barátnőm van aki pesten lakik, és nagyon ritkán látom.

Ha itthon vok az anyukám mindig avval jön, h miért nincsenek barátaim. Régen amikor kisebb voltam mindig lovagoölni akartam, de anyukám azt mondta h nem mert drága.

Ha családi összejövetelen vagyunk úgy érzem mintha láthatatlan lennék. Ott ülök és senki nem szól hozzám.Pedig próbálok bekapcsolódni a témába, a véleményemet elmondani, de nem jutok szóhoz, meg se hallják, nem kíváncsiak rám.

Nem tudom hogyan vátoztassak mindenen, hogyan érvényesüljek, hogyan szerezzek barátokat, olyanokat akik nem vágnak hátba.


2012. ápr. 5. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán elkezdhetnéd megvalósítani a gyerekkori álmod, és elmehetnél lovagolni. Talán adna egy kis önbizalmat és biztos szereznél új barátokat :)
2012. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elmehetnél lovagolni, pár 1000Ft /óra nem vág a földhöz. Nem kell naponta csinálni és akkor nem vészes kiadás.


Aki nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy az nem a barátod. olyan embereket kell keresni akik elfogadnak. Beszélgetni sokat, és alakul barátság vagy több.


Ezen az oldalon is lehet jó és intelligens embereket találni.

2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, ne ügyködj azon, hogy mindenkinek, vagy bárkinek megfelelj.

Kezdd el élni saját életed. Járj olyan helyekre - akár egyedül - ahol jól érzed magad. Ott találsz hozzád hasonlóakat.

Ha anyagilag szüleidre támaszkodsz, az persze gáz, de így sem lehetetlen. Csak elhatározás, és következetesség kérdése.

Addig is, itt vagyunk mi, akik olyan hihetetlenül jó tanácsokkal szolgálhatunk, amiket nem kötelező megfogadni.


Sok korod-béli keres itt barátot. Mind okosak, magányosak. Szervezhetnétek már egy jó bulit, táborozást, nyaralást, kalandtúrát, meg "mittudoménmit".

Hajrá...

2012. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Takiman jól írja, elég sok itt az unatkozó huszonéves, közülük pedig elegen panaszkodnak is arról hogy nincs társaság.


Bármi számítógép nélkül végezhető tevékenység közelebb tudja hozni az embereket. Mondjuk főleg a csoportos dolgok, de akár ha kiülsz egy padra olvasni akkor is beszédbe elegyedhetsz bárkivel.

Én mondjuk a motorok kapcsán ismertem meg nagyon sok embert, akikkel tartom a kapcsolatot élőben is, bár legtöbbször neten tárgyalunk.

2012. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de akár ha kiülsz egy padra olvasni akkor is beszédbe elegyedhetsz bárkivel" Ezt erősen kétlem... Csak még inkább láthatatlannak érzi majd magát a kérdező!


Mért akarod, hogy észrevegyenek? Csináld azt, amit szeretsz, és szard le, ki mit gondol rólad! Élvezd az életed a SAJÁT magad erejéből, és ne mások "elismerésére" vágyj. A hobbi ehhez jó út, de azért elmondanám azt is, hogy ne csak pénzszükségletű hobbid legyen, mert ha "nem is vág földhöz" pár ezer forint, de mi lesz, ha nem lesz ennyi pénz a hobbidra? Akkor kezdődik megint előröl a "boldogságkeresés"? Esetleg, azt fogod hibáztatni, aki elveszi a pénzed (vagy nem ad?).


Élvezd a SAJÁT életed, ingyenes dolgokon keresztül!

Akkor talán meglátod, hogy a társadalmi megfelelni "akarás", nem más, mint hasztalan erőlködés. :)


sok erőt!

2012. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Ez mind szép és jó, amit itt a válaszadók leírtak, de ez nem fog rajta segíteni. Ez annál sokkal összetettebb probléma. Rajtam sem segítettek. Itt alapvetően a személyiséggel van baj, néhány hobbi és egy kis társaság nem hozza ezt rendbe. Ne kérdezd, hogy mivel lehet, mert én sem tudom...:)
2012. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok sajnos..ha gondolod beszélgethetnénk.
2012. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én is csatlakozom a táborodhoz... :( 19 L
2012. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!