Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, ha most nincsenek barátaim és a környezetemben sincsen senki akivel jól ellenék? 16/f

Figyelt kérdés
Egy barátom van akinek tényleg fontos vagyok, de ő 170 km-re lakik. Unalmas már, hogy hétvégéken itthon unatkozok egyedül. Az osztályomban csak fiúk vannak akik otthonülő kockák. Járok konditerembe, de ott meg idősebbek jóval, aki meg nem azok mind beképzelt bunkók. Egyedül hogyan lehet barátokat szerezni? ha így megy tovább tiszta depi leszek. :S
2010. febr. 22. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Haverok is jók lennének nem feltétlenül barátok. Csak, hogy végre tudjak kezdeni valamit magammal és nem legyen minden napom ugyanolyan.
2010. febr. 22. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2010. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
szórakozó hej , kocsma tér vhonnan szedhecc ösze haverokat.. pl akár lemész pályára kosarazni,focizni stbb
2010. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
budapest. akármerre megyek hülye bunkókat látok... így nehéz...
2010. febr. 22. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privibe msn cimet és beszélgethetünk :P :)
2010. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
velem is beszélgethetsz, ha nagyon unatkozol :)
2010. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi de msn-en sok ember van akivel beszélhetek. De én társaságra vágyok.
2010. febr. 22. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
végülis igazad van minek msnen beszélni egyböl beszélünk meg itt talit...-.-
2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

off:

én is így vagyok, hetente többször kiakadok:S

2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

vannak bp-n belül is olyanok, akikkel lehet értelmesen beszélgetni, csak jól rejtőzködnek.

egyébként azért vágysz normális társaságra,mert msn-en sak csevegni lehet hülyeségekről, vagy mert valóságban "igazibb"? ˙(úgy csinálsz is valmit, nem csak írsz sok üres szót, XD-t meg lol-t meg mizut meg mialovat)

2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!