Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyetlen barátom sincs? Vannak emberek, akik kifejezetten utálnak, pedig nem is ismernek. Mit tehetnék? Úgy érzem néha, hogy engem senki sem szeret, és hogy semmire sem vagyok jó.
2012. ápr. 23. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

mert a stílusod irritáló a környezeted számára, nekem is konkrétan 1 ember van aki jó barátként tekint rám az idegesítő viselkedésem miatt...

néha olyan idiótaságokat csinálok

18f

2012. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán mert túl visszahúzódó vagy. Mert úgy persze nem nyitsz mások felé, és mások se nagyon fognak feléd.

Lehet, hogy ezért nem kedvelnek egyesek, mert a zárkozottságot félreértik, és úgy gondolják, hogy csak beképzelt vagy.

Nem írtad, hány éves vagy, de ha még suliba jársz, akkor átmehetsz máshova, talán pont olyan közösséget sikerülne kifognod, ahová könnyebben be tudsz illeszkedni.

Ezenkívül járhatsz olyan helyekre, ahol megismerhetsz új embereket, ha szeretsz sportolni akkor sportolni, de mehetsz pl. rajztanfolyamra is.

Nem a legjobb megoldás, de a neten is kereshetsz embereket, akikkel beszélgethetsz. Persze az nem ugyanolyan, mintha személyesen ismersz valakit, de mégis jobb, ha beszélgethetsz valakivel, és nem érzed magad annyira egyedül.

A családod biztosan szeret, és ha idővel megismerkedsz másokkal, akkor ők is fognak. Nem muszáj erőltetni, lehet, hogy egészen véletlenül találkozol valakivel, akivel összebarátkozol, de azért nem baj, ha rásegítesz.

Vannak dolgok amik érdekelnek? Ha igen, akkor megpróbálhatsz ezekkel komolyabban foglalkozni, valamelyikben biztosan jó leszel:)

2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. Pont ma gondolkodtam én is ezen, egyszerűen nekem semmi sem sikerül:(


21L

2012. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekem, a barátod leszek.
2012. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első kettő válaszolónak szerintem igaza van. Köszönöm a válaszokat. Már 20 éves vagyok lassan, és igen zárkózott. Ez abból is fakad, hogy régebben könnyebben nyitottam mások felé, de mindig csalódnom kellett. A szüleim sem igen szeretnek, mivel el kellett költöznöm otthonról, és azóta egyszer sem kérdezték még, hogy hogy vagyok.

Nem vagyok beképzelt, soha nem is voltam. Ismerem az értékeimet, tudom miben vagyok jobb, rosszabb. Én csak egy őszinte barátságra vágyom, de persze ilyen az ember... Mindig az kell neki, ami épp nincs...

2012. ápr. 24. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak nyitott szemmel kelljárni, és nyitni a világ felé. Tudom, mert nagyon sokáig nekem sem voltak barátaim. 21L
2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!