Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ez ellen tenni? Hosszú.

Mit lehet ez ellen tenni? Hosszú.

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,tiszta depressziós vagyok,egy rakás fosnak érzem magam.Nincs életcélom,nem tudom milyen munkahelyen akarok dolgozni,ha emberek közé kell mennem barát/haver/ismerős nélkül k.rva ideges vagyok,szeretnék hízni és megizmosodni,de nem merek kondiba menni mert olyan ropi vagyok,hogy rám hívnák a rendőrséget.Viszont ha a barátaimmal vagyok akkor jó kedvem van,és nem vagyok ennyire önutáló/önbizalomhiányos...Csak már nem fogok velük napi szinten találkozni mert érettségi után mindenki megy el másfele...Szeretnék már egy pasival ismerkedni,de még nem mondtam el senkinek hogy meleg vagyok,így szerintem ismerkedés közbe is ideges lennék és csak elüldöznék mindenkit.Meg olyan hejdejól se nézek ki...Nemtudom megmondani hogy csúnya vagyok-e vagy nem mert szerintem az önbizalomhiány miatt lehet hogy csúnyábbnak látom magam mint amilyen vagyok...Meg szerintem unalmas is vagyok...Bocs mindenkitől ha valakinek elbaxtam ezzel kedvét,nem ez volt célom.
2012. jún. 16. 00:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tanulj hollandul, meny ki hollandiába élni több eséjed van a pártalálásra és még a házasságot is engedélyezik. De ha nyugodt vagy az ia sokat segít. meg persze az izmokhoz a kondizás tényleg jó.
2012. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én ugyan fiatalabb vagyok nálad és lehet hogy elkívánsz a francba hogy én monok neked tanácsokat de ha gondolod akkor olvasd el mert azért írom hogy segítsek ! Azért tudok tanácsot adni mert nekem is volt egy ilyen időszakom amikor nem tudtam igazán megnyílni mások előtt (én hetero vagyok és lány ) de lökd bele magad minél több olyan helyzetbe , ahol emberek közt vagy és egy idő után szabadabban fogsz viselkedni mások között :) remélem ha nem is sokat de segítettem :)
2012. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!