Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszenek valakinek az ilyen...

Tetszenek valakinek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

vagy tök reménytelen vagyok és örökre egyedül leszek?

[link]


2012. jún. 8. 15:35
1 2 3
 21/27 GhostRider3 ***** válasza:

# 20/20

többet tudok annál az emberekről, hogy külsőségek alapján alakítsak ki véleményt

2012. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Tudod vannak dolgok amit külsőleg le lehet olvasni az emberekről.Természetesen ezt nem mindenki csinálja vagy nem mindenki jut el arra a szintre hogy ezt megtegye.
2012. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 GhostRider3 ***** válasza:
:) sosem akarnék arra a szintre jutni, hogy azt tegyem
2012. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 GhostRider3 ***** válasza:
mellesleg, nem dolgok vannak, hanem bármit le lehet olvasni bárkiről, ezt hívják előítéletnek.
2012. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
kicsi fogyó és jó lesz az..
2012. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az előitélet az ha egy cigányt egyből lopósnak titulálok mert more.

Te azt hiszed hogy én rögtön a külső alapján elítélek mindenkit?Rosszul gondolod.Én csak azt írom hogy ránézek egy emberre és egyből tudok róla olyanokat amit más nem néz vagy nem is veszi észre.Találkol egy vadidegennel ,külsőségeken ismerkedsz meg vele elösször.Sokat számít a ruha ,test tartás stb.

2012. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 GhostRider3 ***** válasza:

nem, én azt gondolom, hogy mindenféle hülyeséget kitalálsz másokról "meglátás" alapján


szóval a kapucnija, meg a nem látható testtartása azt sugározta hogy nem magabiztos...

jó mindegy, hagyjuk

2012. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!