Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszenek valakinek az ilyen...

Tetszenek valakinek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

vagy tök reménytelen vagyok és örökre egyedül leszek?

[link]


2012. jún. 8. 15:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hány éves vagy de fiatalnak nézlek. szerintem még sokat fog ám változni az arcod, mert alapvetően nem csúnya és majd szépülsz sokat.:)
2012. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Szerintem egy kis változás, és még bomba nő is lehet belőled. Egy kis smink sosem árt, a hajadat hord másképp, növezd meg, és oldalfrufruként hord elől. A szemöldököd szedd ki. és próbálj csinosabban öltözni. ne legyél fiús, és ezt a kapucni dolgot felejtsd le örökre!
2012. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

mennyi vagy 14??? tedd fel ezt a kérdést 5 év múlva magadnak és megtudod a választ... első meg egy bun.ko....

meg sztem van ennél jobb képed is... tér fel és meglátjuk....

2012. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
épp az a probléma hogy fiatalnak látszom, pedig már 25vagyok..
2012. jún. 8. 21:32
 6/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya!egyáltalán miért lennél az?

Mindenkinek más az izlése és amúgymeg mindenki szép a magamodján (a kövérek,a soványak,a magasak,az alacsonyak,az ilyen meg az olyanok is)

Előbb vagy utóbb biztos rád talál a nagy Ő ; )


Lány vagyok

2012. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ne higgy azoknak, akik azt mondják, hogy "aki szeret, az így is szeret", és "előbb utóbb rádtalál a nagy ő". Jó szándékból mondják, de ne higgy nekik, mert ez nem így megy.


Én is így voltam fiúként, és dumálgattam lányokkal, sokuk ugyanezt mondta nekem, és hittem nekik. Akkor omlott össze minden, amikor tudatosodott bennem, hogy ezek a nők csupa jó pasikkal vannak, rám pedig nem néznek úgy, mint férfire.


Nagyon dühös és szomorú is voltam egyben, és elhatároztam, hogy megváltozom. Az a helyzet, hogy igénytelen és naiv voltam, 0 önbizalommal, sajnos a családom is ilyen. Szóval megszületett az elhatározás.


Apránként haladtam, mindig azzal, amit megfelelőnek láttam. Elkezdtem sportolni, hogy normálisabb alkatom legyen. Szoliba járok, hogy a bőröm egészségesebb hatást keltsen, és ne legyen olyan fakó. Odafigyelek a hajamra. És így tovább. Szép csendben csinálom ezt, közben kapom a pozitív visszajelzéseket, illetve kikérem a közelebbi nő ismerősök véleményét a tervekről, de úgy, hogy objektíven válaszoljanak, és ne azt mondják, amit hallani akarok. E lépések kivitelezése évekig tartott, és ma is tart, most is több projekt fut egyszerre, és nem akarok megállni.


Ezek a változások az ember lelkivilágát is rendbeteszik.

Egyébként nem vagy reménytelen, de kezdd el! Fontos, hogy csak olyan irányba változtass, ami számodra is jó.

2012. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 GhostRider3 ***** válasza:

nem minden fiúnak az átlagos lányok tetszenek. a valódi probléma nem ebben van


szerintem alapvetően nincs semmilyen súlyos hátrányosságod az arcodból ítélve, talán kicsit túlsúlyos lehetsz, de egy jó táplálkozás és helyes életmód ezen is változtathat


nincs semmi baj a hajaddal, szemöldököddel, kapucnival, és sminkre sincs szükséged. nem ez a nőiesség mértéke a közhiedelemmel ellentétben. ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor semmiképp se a külsőddel akarj megfogni egy fiút.


ha részletes tanácsok érdekelnek, írj privátban

2012. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves 09:13-as válaszoló.

A kérdezőnek hiszrm,hogy évekig tartó projekteke kellene belefogni.

Azért mert te egy önbizalom hiányos idióta vagy(azért vagy idióta mert már több éve dolgozol azon amit éppen teszel,így jó,hogy nincs barátnőd ha annyira nem voltál képes elfogadni magad,hogy évekih tartó változáson akarsz keresztül menni.)attól még a kérdezőnek nem kell olyanak lennie mint te!

Esetleg egy kis egészséges táplálkozás és egy kicsi sport.

Ennyivel megvan az alakformálàs és ennyi elég is

hisz mi mást változtasson magán? Pl.:a fül már nm lesz kisebb se nagyobb...csak plasztikával...


De amúgy meg lehet,hogy te a kőrnyékeden nem találtál párt...azon nem gondolkodtáhogy esetleg majd egy utazás agy munka során találod meg?


Nekem 22éves koromig egy barátomse volt mivel ahol én lakok ott nem igazán tetszett senki(se külsőleg se belsőleg)

Tehát az nem igaz,hogy hazugság a nagyő-s dolog...a falunkban vannak 1000szer kövérebb lányok(akik nem valami szépségek) még is van párjuk...ők kb 31évesek és soha nem akartak megváltozni



Tehát én csak önbizalmat ès új ruhát ajánlanék

azért mert nyugodtan hordhatsz szép,csinos ruhákat nem csak a deszka lányok

2012. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ezek természetesen itthoni ruhák, utcára kicsit nőisebben öltözöm, de nagyon nem merek, mert kisváros és általában kinevetnek..
2012. jún. 9. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!