Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszenek valakinek az ilyen...

Tetszenek valakinek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

vagy tök reménytelen vagyok és örökre egyedül leszek?

[link]


2012. jún. 8. 15:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Valakinek azt mertem javasolni, hogy legyen igényesebb magára, felhoztam a saját példám segítő szándékkal, és máris idióta vagyok.

Magyarország, én így szeretlek.

Mellesleg, hogy jutottál arra a következtetésre, hogy nem volt nőm, és most sincs? De a te dolgod, mit hiszel, ez engem érint.


Azt is nézd meg, hogy a faludban lévő kövér nőknek milyen párjuk van. A kérdező e tekintetben tehát lehet, hogy nem marad egyedül, viszont az sem mindegy, hogy milyen pasit talál magának.


Rendben, áltassuk azzal, hogy semmit sem kell csinálnia, ne törekedjen semmire, és egyszer valamikor a távoli jövőben eljön érte a herceg fehér lovon, mert az a herceg csak őrá vár, és csak őérte él. És eddig csak azért volt egyedül, mert a nagykönyvben ez volt megírva.

Az pedig, hogy tehet magáért valamit, és befolyásolhatja, jobbá teheti a jövőjét, felejtse el.

Remélem, a kedves kérdezőnek mégiscsak hasznos volt valamennyire, amit írtam neki korábban.

2012. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

javítás: "ez engem NEM érint"

:)

2012. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nem azt mondtam hogy ne csináljon semmit....

azt írtam,hogy a külsején nem feltétlenül kell változtatni...

ha értelmesen elolvastad volna a szövegemet akkor látnád,hogy javasoltam neki helyes táplálkozást,sportot és önbizalmat...mi csináljon még?

mennyen útjára és keresse meg élete párját.addig mennyen még meg nem találja?vagy változtasson meg magán a lehető legtöbb mindent éveken keresztül?


ja és azt se mondtam,hogy csak úgy várja a herceget fehér lovon....

de amiket felsoroltam azonkívül tud szerinted mitcsinálni.......?

2012. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

am ha van vagy volt baRátnőd....

akkor nem úgy "talált rád"hogy valahol találkoztatok és megismertétek egymást...??

vagy te kerestgéltél amig meg nem találtad...

2012. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy másik képet ez előnytelen. 4. válaszoló
2012. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 GhostRider3 ***** válasza:

# 11/15

nem az az igényesség, ha követed a divatot


nem állította azt hogy ne tegyen semmit, bár tény hogy leidiótázni a másikat nem szép dolog

2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem leszel örök életedre egyedül.

A képen is látni hogy nem vagy magabiztos magadban,és nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy.

Vannak barátnőid?Amolyan közeli barinőkre gondolok mert akkor beszélhetnél velük hogy esetleg milyen frizut javasolnának esetleg szemöldökszedés(pont nemlátni semmit a képen).legalább is a csaj barátnők erre volnának.Öltözködésekre is van egy csomó praktika.Ha tudsz növessz szép hosszú hajat azt általában szereti mindenki,legyen egy kis magabiztosságod és nyugodtan járj el egy picit bulizgatni ha tudsz.

További minden jót!

Szia!

2012. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Shaddark ***** válasza:

Egy nőnek muszály adnia magára külsőleg is szerintem.

A férfiaknak sokkal könyebb dolguk van, ha elég dominánsak, magabiztosak és férfiasak akkor elég ha egy fokkal szebbek az ördögnél és bárkit megkaphatnak.

De csúnya nő nincsen szerintem, csak olyan aki nem ad magára. Rengeteg "praktika" van amitől egy nő jól néz ki, minden archoz van olyan frizura ami jobbal állhat, smink... Az amúgy nem baj ha fiatalabbnak nézel ki, 10 év múlva hogy fogsz ennek örülni :)

2012. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 GhostRider3 ***** válasza:

# 17/18

egy képről nem lehet látni hogy valakinek önbizalomhiánya van, az viselkedésbeli dolog


# 18/18

vagy talán csak kevesebbet görcsölnek külsőségeken, és pont azért van könnyebb dolga egy nőnek, mert elég csak egy kozmetikushoz elmenni, és a banyából is királylányt csinál. bár igazán olyan nővel nem is érdemes foglalkozni, akinek csak a külsőd miatt kellesz.

2012. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

GhostRider3!

Az önbizalomhiány lehet hogy egy viselkedési dolog de attól függetlenül lehet látni!Lehet hogy te nem tudsz az emberekről olvasni ...

2012. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!