Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék?...

Hogyan változtathatnék? (tovább lenn)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem tudok más emberekkel beszélgetni, ha megismerek valakit, akkor egy ideig elvagyok vele, aztán egyszer csak nem tudok mit mondani. Nem tudom, miről kéne beszélnem. Másik problémám, hogy elég nehezen nyílok meg másoknak, csak ha már régóta ismerem. Eléggé bizalmatlan vagyok másokkal szemben, félek, hogy átvernek (volt már rá elég példa), nem szeretnek.

A mostani osztályomban elég csendes vagyok, nem nagyon beszélek senkivel, rossz a közösség, szerencsére jövőre új suliba megyek, de kicsit parázok, hogy nem tudok majd beilleszkedni, mert egy idő után nem lesz témám velük.



2012. máj. 31. 22:08
 1/1 anonim válasza:

Le kell küzdened az ember iszonyodat. Mindig van néhány téma amit mindig bevethetsz. Pl: tanárok szidása, tantárgyak

Csak azzal lehet végérvényesen elrontani egy emberi kapcsolatot, hogy ha nem vagy figyelmes. Próbálj kedves lenni az emberekkel és figyelj rájuk.

Ha a korosztályod nem nagyon ért meg akkor próbálj idősebbekkel társalogni. Lehet, hogy koraérett vagy és bennük találod meg a társaságot.

Fontos, hogy ne skatulyázd be TE SAJÁT MAGAD vagyis mindig adj esélyt egy barátság kialakulásának. Ne legyints, hogy "nekem ez úgyse megy..."

Egyébként nem nagy ördöngösség. Csak egy kis önbizalom kell hozzá.

2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!