Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találhatnék olyan fiúkat,...

Hol találhatnék olyan fiúkat, lányokat, akiket valamilyen szinten megvet az emberek tömege, csak azért mert ő egyéniség, s ezt fel is vállalja, s nem hagyja, hogy porba tiporják? Írjatok! (19 f)

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 16:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
És megjött forever alone-tól a mai napi hazugság. Köszönöm. Elismerném, hogy tévedtem...de ha egyszer nem tévedtem, nincs amit beismerjek. Azt megállapítottad, hogy átlagos vagyok, mert az emberek átlaga nem hiszi el a hazugságaid és nem áll szóba veled. Ez rendben is van. De te mitől is vagy egyéniség? A hazudozást leszámítva, mert az nem valami tiszteletreméltó dolog.
2012. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

tereld nyugodtan a szót, gyanúsítgass hazugsággal, gúnyolódj, másra úgysem vagy képes.

majd ha megpróbálod cáfolni, tehát érvelni és bizonyítani azt a tényt hogy nem minden ember hiszi magáról hogy egyedi, akkor szóba állok veled.


egyébként csak játszod az agyad ás húzod az időt hogy ne kelljen szembenézni ezzel

2012. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Sziaaa!!


Bocsi de elfelejtettél válaszolni a kérdésemre.

2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Naa mostmár légyszives, hagyjátok abba. Ennek a vitának már rég nincs semmi értelme.


A: szerinted hülye a B

B: szerinted hülye az A és legyen elég ennyi.



köszi a megértést.

2012. máj. 22. 23:50
 25/30 anonim ***** válasza:

# 23/24

majd ha cáfolni próbálod az állításom, akkor válaszolok a félrebeszélésekre. érvek vagy semmi.


# 24/24

ezek szerint te sem tudsz különbséget tenni.


szerintem hülye B mert én érveltem, ő meg állandóan tereli a szót.

őszerinte meg hülye vagyok mert nem írok nagybetűkkel, és hazudok mert nem akar válaszolni.


mellesleg nem értem mi a bajod ezzel, ha olyan embereket keresel aki nem hagyja hogy porba tiporják. én képes vagyok megvédeni az álláspontomat érvekkel, bizonyítékokkal, pontosan ezért tudom hogy igazam van, és "különleges vagyok" ellenben azokkal a nethuszárokkal akik mindig csak kifogásokkal és félrebeszélésekkel próbálják terelni a szót.


ezzel csupán azt akarom megmutatni, hogy igen is van igazság, mégpedig bizonyítások mögött, és igen is vannak idióta emberek akik alaptalanul akarják a véleményüket ráerőltetni másokra. ezért nem hagyom annyiban, kíváncsi vagyok meddig akar még félrebeszélni, de minden ilyen lépésével csak egyre jobban lejáratja magát az én szememben.


meg aztán ha sose tanították meg érvelni a gyerek az iskolában, valakinek meg kell mutatnia, hogy működik.

2012. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
de basszus egy hete vitatkoztok..
2012. máj. 23. 10:41
 27/30 anonim ***** válasza:

Sziaa forever alone, megvan mai napi hazugság?


Még mindig nem értem pontosan, hogy miért is vagy te egyéniség, de valószínűleg nincs is rá igaz magyarázat. Elfogadom az érvedet, miszerint azért vagy egyéniség, mert inkább hazudsz mintsem beismerd, hogy tévedtél. OK. Ezennel le is zárom a témát és többet nem OFFolok, mint ahogy a kérdező megkért rá, hisz ez az ő topicja.


Nekem az jött le, hogy teljesen más személyiségek vagyunk:


Én szeretem az embereket, társasági ember vagyok.Te rühelled őket és magányos vagy. Én szerényebb típus vagyok, te meg azt hiszed magadról, hogy mindenki felett állsz (egyszóval beképzelt vagy). Én boldog életet élek barátokkal, te meg eléggé boldogtalan ember vagy (aki idiótának tartja az embereket annak valami komolyabb problémája van...származzon az önteltségből vagy akár irigységből). Én hiszek abban, hogy mindenki lehet egy egyéniség, te csak magad tartod annak.


Én még mindig csak azt tudom tanácsolni neked kérdező, hogy lépjél túl azon, hogy te más vagy és szerezzél barátokat...egyszóval ÉLJÉL. Attól, hogy jól érzed magad nem leszel tömegember. Max az irigykedők fogják rád mondani azt. De ne törődj senkivel. Gyűlölködni meg utálkozni és saját magadat bálványozni nincs értelme. Biztos, hogy nem azért rekesztenek ki a többiek, mert te egyéniség lennél (hidd el, hogy az emberek szeretik az "egészséges" egyéniségeket). Gondolkodj el, hogy mit is csinálhatsz rosszul. Nem panaszkodsz túl sokat? Nem vagy túl visszahúzódó? Esetleg túl sokat dumálsz? Érzékenyebb vagy?


De mint mondtam már, lehetsz te is forever alone, a saját kis világodban te lehetsz a legjobb. Sok sikert.


Legyél te is boldog ferever alone. Hátha majd találsz másvalakit a jobb kezeden kívül, aki majd örömet tud szerezni neked. Szeretni úgysem fogod jobban, mint magad, de legalább tűri az "egyéniséged".


Sziasztok!!...ez volt az utolsó hozzászólásom.

2012. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hála a jóistennek, hogy ez volt az utolsó hozzászólásod, remélem már több sablonos, vagdalkozó böszmeséget nem fogsz itt mások fejéhez vágni.

Legalább a meddő vitátok így vége szakad 79-es és 49-es. Szerintem addig érdekes és figyelemfelkető egy-egy vita amíg, nem személyeskednek a felek. Az meg, hogy ki az egyéniség szerintem tökmindegy, bár hétszentség, hogy nem attól, hogy szapulja a másikat. Ami engem illet, én inkább az intellektuális embereket szeretem, akik eredetiek, nem követnek senkit, és tudják, hogy nem érdemes meggyőzni az embereket semmiről, úgyis mindenkinek igaza van a maga szintjén.

2012. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

# 26/28

persze, mert hagyom hogy bizonyítsa a hülyeségét, tovább én se vártam, ezért nem voltam hajlandó belemenni kifogásjátékokba

mindjárt elolvasom de gondolom érvelni most se tudott


# 27/28

köszönöm ferever alone hogy válaszoltál ferever alone, látom ferever alone most se sikerült érvelni ferever alone, csak hasraütésszerű kötekedéssel és majmolással tudsz jönni... ferever alone, ferever alone


akkor ezt a vitatkozást le is zárhatjuk, részemről vita volt, bár nincs értelme vitának nevezni egy olyan párbeszéd(?)et, amiben az egyik fél nem kompetens és nem hajlandó vitázni

görcsösen abban reménykedett még mindig, hogy tovább trollkodhat, persze az állításomat nem tudta cáfolni, se a magáét bizonyítani.

ez csak egyetlen példa arra, hogy miért vagyok "beképzelt", de a hülyeség elég sokszínűen nyilvánul meg az embereken keresztül


# 28/28

az igazsághoz hozzátartozik, hogy azért engedem meg magamnak a tiszteletlenséget, mert tudom, hogy igazam van, és bármikor be tudom bizonyítani. ezt is tudtam előre, hogy el fog tűnni és nem tud érvelni, nem ő az első "egyéniség" akivel találkozok. ez meg megint csak alátámasztja a tapasztaltságom.

másrészt az ilyen idiótákhoz amúgy sincs türelmem, akik a hazugságaikkal meg a hülyeségeikkel akarják etetni a naiv embereket. gyűlölöm őket.


"Az meg, hogy ki az egyéniség szerintem tökmindegy, bár hétszentség, hogy nem attól, hogy szapulja a másikat."


újabb csoda fog történni, beismerem, hogy nem etikus a viselkedésem, és nem is egyedi, azt viszont nem hiszem, hogy minden problémát meg lehet oldani békésen, de minden tiszteletam azoknak, akik tevékenyek és etikusak is egyszerre. én egyelőre maradok az igazságnál, ezt is elég nehéz szolgálni.


ami meg a meggyőzést illeti: senkit nem akarok meggyőzni, a hülyéket és a makacsokat úgysem lehet, akinek meg van esze és érdekli, elgondolkodik a dolgon.

ezért sem hagytam annyiban, hogy mások is láthassák, milyen, mikor egy hülye ember okoskodik

2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
úristen :D :D a kérdező itt az egyetlen egyéniség, így kívülről nézve...
2014. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!