Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találhatnék így barátokra?

Hogy találhatnék így barátokra?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy nincsenek barátaim. Sem időm. Minden hétköznap dolgozom reggeltől délután 5-ig, hétvégén pedig megyek a lovardába, mert van egy lovam.

Barátaim viszont nincsenek. A munkahelyemről kiesnek az emberek, barátnak nem alkalmasak, a lovardában sincs senki, akivel komolyabb kapcsolatba lehetne kerülni.

Van párom, de vele sem tudunk sok időt tölteni, mert annyira rossz a beosztása. Viszont néha jó lenne mással is beszélgetni meg találkozni, mint vele. Meg jó lenne, ha időnként el tudnék hívni valakit a lovardába is, hogy ne egyedül menjek.

Szóval nem tudtok nekem valami ötletet adni, hogy így hogy tudnék barátkozni? Amúgy is elég nehezen teszem, elég zárkózott, és magamnak való vagyok, csendes. De lehet megpróbálnám...


20/L


2011. nov. 27. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem add el a lovat. Lehet, hogy nehéz, De legalább több szabadidős lesz ÉS utána próbálj barátkozni. Akár neten click a hozzátok közeli városokból.
2011. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A lovat most vettük. Június végén, és eszembe sincs eladni. Ahogy a macskát sem fogom.

Nem tudok így ismerkedni, az a baj. Nagyon bizalmatlan vagyok.

Amúgy volt baráti társaságom, őket ugyan netről ismertem, de 3 év után már... mindegy, szétesett az egész. Az óta nincs semmi barátom...

2011. nov. 27. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz?
2011. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Budapesten.

Lehetőség lenne, de nem vagyok a zenére vonaglós típus...

2011. nov. 27. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mesélj már egy picit magadról, miket szeretsz csinálni, hobbik, stb
2011. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Asszem ez már nem tartozik szorosan ide.
2011. nov. 27. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig előző jófelé tapogatózik. Zárkózott vagy, nehezen barátkozol. Ez az, ami miatt nehéz. 2 helyen fordulsz elő: munkahely és lovarda, egyik sem jön szóba szerinted.

Budapest önmagában nem ad barátokat, hiába nagyváros.

Azért jó kérdés, hogy mit szeretsz csinálni, mert általában barátságok ott alakulnak, ahol időt töltünk: suli, munkahely, hobbi, sport, szakkör, képzés, kutyasétáltatás, szomszédság stb.


Nem kell zenére vonaglósnak lenni, rengetegen nem vagyunk azok. Mi az, ami Neked örömet okoz, amit szívesen csinálsz, ahol szívesen vagy? Nyilván ott találsz hozzád hasonlókat, vagyis barátnak valókat.

2011. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 évvel idősebb pasi vagyok .

A pároddal sosem szoktál elmenni bulizni?Házibuliba vagy akárhova?

Tudod hol ismerkedhetnél?Vannak amolyan zöld napok ,rendezvényeken vagy menj el segítőnek ,nem tagadom szoktam én is menni csak nem pesten.

Vagy elmehetnél néha kirándulgatni amolyan meghírdetett túrákon.De ha már van pacid akkor érdemes lenne lovagolnod erre arra és esetleg elmenni olyan helyekre ahol mások is tartanak pacit mármint hogy elmész olyan helyre lovagolni ahol más lányok is ugyanúgy lovagolnak. Közös hobby összehozza az embereket.

Még valami pesten nem csak diszkók vannak hanem vannak lazább szórakozóhelyek is.

Én szívesen ismerkednék veled csak tudod én nem hiszek a fiú-lány barátságban és nemrég kezdtem el koptatni a csajokat körülöttem .

Milyen zenéket szeretsz?Hátha tudok neked szórakozóhelyet ajánlani

2011. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!