Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találhatnék olyan fiúkat,...

Hol találhatnék olyan fiúkat, lányokat, akiket valamilyen szinten megvet az emberek tömege, csak azért mert ő egyéniség, s ezt fel is vállalja, s nem hagyja, hogy porba tiporják? Írjatok! (19 f)

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 16:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem igaz, de látszik is a mondandódon, hogy nem vagy túl intelligens"

Te aztán atom intelligens vagy...látszik az írásodon. Főleg, hogy még a mondat eleji nagybetűt sem ismered. Vagy netán te ettől vagy egyéniség? Esetleg, attól hogy néhány szóban felcseréled a betűket? (tudom tudom...telefonról írtál, gyorsan írtál, meg blablabla)

Csak azt szeretném kérdezni tőled, hogy te milyen emberfeletti tudással vagy megáldva, hogy te tudod pontosan mi az igazság? Te is csak a véleményedet tudod mondani. Semmi sem garantálja, hogy az az igazság. Azzal, hogy a te véleményed nem egyezik a máséval nem azt jelenti, hogy te intelligensebb lennél. De hát ezt én buta nem tudhatom.


"de valahol én is ilyen vagyok, sokszor kell szembesülnöm azzal, hogy ami számomra természetes, aki vagyok, az másoknak valamiért zavaró, én meg folyton azt látom, hogy mindenki más az idióta. "


Ezzel csak nem azt akarod mondani, hogy te is egy egyéniség vagy? Látod? Én is pont ezt állítottam...senki nem fogja magáról azt mondani, hogy nincs egyénisége. Szóval kinek is van szüksége 2-3 évre?

2012. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Kedves 49%-os kifejtenéd milyen számodra az igazi egyéniség?


"nyilvánvalóan hiányos a tapasztalatod emberk terén, mivel én is az ő véleményén vagyok"


Könny csordult a szememből úgy röhögtem. Na elemezzük egy kicsit. Nyilvánvalóan hiányos a tapasztalatom, csak mert te is az ő véleményén vagy? Úr Isten!! Itt van a mindenható! Leborulok előtted. Tényleg nincs egyéniségem, hisz a véleményem eltér a tiedtől. Bocsánat, hogy bűnhődtem. Ígérem, hogy valahogy levezekelem.

Te tényleg azt hiszed, hogy a te felfogásod a helyes és a többi mint helytelen? Ki is itt a beképzelt?

2012. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
*mind
2012. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

# 11/13

gondoltam hogy így fogsz reagálni, csodálkoznék is, ha egyszer valaki ki merné mondani magáról, hogy ő nem atomzseni, vagy elismerné hogy tévedett


ezek után a nagybetűs hülyeségek után meg csak jobban megerősítettél benne. tipikus kezdő nethuszár, aki érvelni nem tud, ezért elkezd jelentéktelen dolgokon rugózni -

nem telefonról írtam, egyszerűen az ilyen idióták kifogásai nem érdekelnek.

és akkor most vissza is szívnám, egyáltalán nem zavar, ha megsértettelek, mert idióta vagy. sajnos minden hozzád hasonló idióta atomzseninek hiszi magát.


mellesleg azon se lepődök meg, hogy ha valaki cáfolja a hülyeséged, elekezdesz félrebeszélni. vannak olyan emberek, akik elismerik, hogy átlagosak, innentől kezdve nem érdekel, hogy vered magad a földhöz, jogod van a véleményedhez, jogod van hülyének lenni is.


van egy olyan emberfeletti képességem, hogy tudok beszélni más emberekkel, esetleg olvasni azt, amit leírnak, és ha az összeálló betűkből/szavakból értelmes mondatot hozok ki, amiben az áll, hoyg az illető nem gondolja magáról, hoyg különleges, esetleg bevallja, hogy átlagos tömegember, akkor igazságnak gondolom azt a tényt, hogy vannak emberek, akik nem gondolják azt magukról, hogy különlegesek


és az is hülyeség, hogy az emberek kedvelik a különcöket, ebből is látszik, hoyg fogalmad sincs a témáról, sosem volt semmilyen problémád az életben. tény, hogy vannak ilyen emberek, de ez elenyésző ahhoz képest, akik utálják a más embereket.


te egy tipikus átlagember vagy, átlagnál összetettebb véleménnyel, de nem több, mert ennek tetejében ostoba, öntelt világnézeted van. 100 meg 100 ilyen embert találni, akik azt mondják, hogy "mindenki ezt mondja de én tényleg az vagyok"...


"Te is csak a véleményedet tudod mondani. "


nem vélemény, TÉNY, beszéltem ilyen emberekkel, cáfolni úgysem tudod, elhinni úgysem akarod, innentől kezdve tárgytalan


"Azzal, hogy a te véleményed nem egyezik a máséval nem azt jelenti, hogy te intelligensebb lennél."


persze ez mind igaz és szép közhely, de ez enm teszi igazzá az állításod, miszerint mindenki ezt állítaná magáról. ne magadból indulj ki, az emberek különbözőek, akármennyire is a többség enm ezt bizonyítja.

mellesleg az intelligenciám az bizonyítja, hoyg nem állítok hülyeségeket veled szemben


"Ezzel csak nem azt akarod mondani, hogy te is egy egyéniség vagy? Látod? Én is pont ezt állítottam...senki nem fogja magáról azt mondani, hogy nincs egyénisége. Szóval kinek is van szüksége 2-3 évre?"


újabb hülyeség, csak azért mert én ezt állítom magamról, nem jelenti azt, hogy mindenki ezt fogja.

és elismerem, tévesen ítéltelek meg, nem 2-3 évre van szükséged, hanem 5-20ra


# 12/13

az igazi egyéniség, bár sok dolog hat ránk az életünkben, eredeti, tehát vannak önálló gondolatai, ötletei, megoldásai, van kreativitása, tehát nem másokat másol.

azaz a kiszámítható, egyformán ostoba és jellemtelen emberek tömege számomra nem lesz az

EZ VÉLEMÉNY, nem túlzottan köt le a foglmakról való filozofálgatás, inkább a gyakorlati oldaláról fogom meg


engem nem hat meg az erőltetett röhögésed


"Na elemezzük egy kicsit. Nyilvánvalóan hiányos a tapasztalatom, csak mert te is az ő véleményén vagy?"


ne fárassz einstein. azért beszélsz hülyeségeket, mert rajtam kívül más ember is azon a véleményen van mint én, hogy általánosítasz (tényként elmondtam, hogy én tapasztaltam is iylet) tehát érdemes lenne elgondolkodnod a dolgon.

persze cáfolni úgysem tudod semmivel azt, amit tapasztaltam, mert veled ellentétben van tapasztalatom, amíg nem tapasztalod emg, addig meg úgyis azt hiszel, amit akarsz.


a többi részéhez emg csak annyit, hogy engem nem izgatnak az énképzavaraid, se a kifogásaid, úgyis neked kell elszámolnod magaddal... ezt a mondatot jól jegyezd meg, és böfögd vissza egy következő hasonló vitában, kedves atomzseni egyéniség.

2012. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Fú mi alakult itt ki. A célom nem feltétlenül az volt, hogy szítsam a parazsat, jobban szerettem volna néhány békés választ és kész. Kérek mindenkit ,hogy ne öljék egymást, annak semmi értelme.


Eddig csöndben voltam, most megszólalok:


Tudom, kétoldalú a dolog. Egyrészről teljesen természetes, hogy én más vagyok, és ezt minden barátom, ismerősöm, osztálytársam tudja, s el is fogadta. Valaki szeret és tisztel is emiatt, hogy fölvállalom az eltérő gondolkodásomat, mások pedig nem foglalkoznak velem, néhányan megvetnek, kifujjognak. Az utóbbi típussal nem tudok mit kezdeni.

És az érme másik oldala az, hogy tűnhet ez a megfogalmazás, hogy "Én különleges vagyok" fennhéjazónak és önteltnek, lévén aki nem ismer, gondolhatja azt, hogy én mindenki más fölöttinek képzelem magam. Márpedig ez nem így van.


Néhány hete beszélgettem pont erről az egyik osztálytársammal, akivel nem olyan közeli a kapcsolatom, s azt mondta, hogy engem azért kedvel ez az osztály, mert nem akarom ráerőltetni a többiekre a "másságomat". Tök jól el vagyok a saját világomba, melybe bármikor befogadok bárkit. S ez tök jó, hogy évekig meg tudtam őrizni önmagam, s nem álltam be a sorba.


Nem tudom már hogy melyik kommentelő volt pontosan, de ő, aki mindenkit elkezdett oltogatni, nos van igazság abban, amit írtál, csak nem feltétlenül szerencsés másokat bugyutának meg kevés intelligenciával rendelkezőnek minősíteni, mert így könnyen hajba kap a nép veled.


De látszik, hogy egyéniség vagy, s ez jó. És Shakira egyik dalában van egy mondat, ami abszolút a mottómmá vált:


"People fear that they don't know" Milyen igaz.



amúgy szívesen ismerkednék meg hasonló emberekkel, bátran írjatok e-mailt :)


Illetve a további kommenteket is kíváncsian várom :-)

2012. máj. 19. 20:41
 16/30 anonim ***** válasza:

"szóval ha olyan embereket kersel, akik társasági, pozitív figurák, nem rám vagy kíváncsi"


Te tényleg nem lehetsz társasági ember ezzel a tévhittel, hogy te minő magas intelligenciával rendelkezel. Te tényleg más vagy. De nem abban, hogy neked van személyiséged, hanem abban, hogy beképzeltebb vagy mint az átlag. Inkább legyek egy átlagos tömegember BARÁTOKKAL, mint egy ilyen bunkó "forever alone" alak. ÉS igazad van...szükségem van még sok-sok évre, hogy ÉLJEK és ne csak azzal ámítsam magam, hogy "de én úgyis jobb vagyok, s a többiek idióták".


"ami számomra természetes, aki vagyok, az másoknak valamiért zavaró, "


Ebben a mondatodban nagyon jól le is írtad. A beképzeltséged, meg az önteltséged számodra természetes, de mindenkit zavar. Egyedül a "zseni" sem képes semmire. De hát te túl intelligens vagy, ahhoz, hogy emberekkel leállj beszélgetni. Te állatkertbe való vagy.



Neked kérdező csak annyit, hogy ne törődj a másságoddal. Fogadd el és kezeld úgy az embereket, mintha egyformák lennétek, mert tulajdonképpen minden ember egyforma. El sem tudod hinni, hogy mennyiben hasonlítunk egymáshoz, csak sokan más arcukat mutatják. Tapasztalatból mondom ezeket. Nekem volt már nem egy fura kollégám. Olyan is volt, hogy az utcán elkezdett táncolni, csak mert neki úgy tetszett. Nem próbálta kimagyarázni vagy sajnálkozni emiatt. Megmondta, hogy ilyen ő és fogadjuk el. Nevettünk rajta, de nem közösítettük ki. Befogadtuk a baráti körünkbe és sokszor hívtuk magunkkal akármerre mentünk.

De persze választhatod, azt is, hogy az olyanokkal barátkozol, mint a 49%-os, akik megvetnek mindenkit. De akkor ne csodálkozz, hogy nincs barátod. Döntsd el, hogy egyedül akarsz zseni lenni (legalábbis annak hinni magad) vagy barátokkal átlagos lenni. Ami nem zárja ki azt, hogy legyen egyéniséged.

2012. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

kérdező:


nincs semmi baj, ne izgulj, vannak ilyen emberek, majd lenyugszik, úgyis eltűnnek, mikor kifogynak a kifogásokból


kifejezetten örülök ha megszólalsz


persze, a többség egyből ezt fogja gondolni, hogy beképzelt vagy, mert a többség unalmas átlagember, azaz egyformák


"nem feltétlenül szerencsés másokat bugyutának meg kevés intelligenciával rendelkezőnek minősíteni, mert így könnyen hajba kap a nép veled. "


nem sértésnek írtam, és ez le is írtam, de ha valaki kötekedni akar, állok elébe


"De látszik, hogy egyéniség vagy, s ez jó. "


:) attól függ kinek. se nekem, e a környezetemnek nem könnyíti meg az életét


írok neked levelet, kíváncsi vagyok a világnézetedre


# 16/16

"

Te tényleg nem lehetsz társasági ember ezzel a tévhittel, hogy te minő magas intelligenciával rendelkezel. Te tényleg más vagy. De nem abban, hogy neked van személyiséged, hanem abban, hogy beképzeltebb vagy mint az átlag. Inkább legyek egy átlagos tömegember BARÁTOKKAL, mint egy ilyen bunkó "forever alone" alak. ÉS igazad van...szükségem van még sok-sok évre, hogy ÉLJEK és ne csak azzal ámítsam magam, hogy "de én úgyis jobb vagyok, s a többiek idióták"."


elmondom még párszor, ha kell másképp, érthetőbben: magasról tojok a véleményedre, és a lelki válságodra. nekem nincs megfelelési kényszerem, sem barátfüggőségem, innentől kezdve bármilyen gyerekes odamondás fölösleges.

én nem hiszem magam felsőbbrendűnek, egyszerűen évek tapasztalta láttatta be velem, hogy értelmesebb vagyok a többségnél, és ezt nem fogom "eltitkolni", csak azért, mert egyeseknek sérti az önérzetét, ha kimondom


én veled ellentétben tudok érvelni, és tudom, hogy hülyeséget mondtál, mert nekem van tapasztalatom az emberekről. de folytasd csak a szeméyleskedést, addig sem kell elismerned, hogy tévedtél, kedves egyéniség. :)


"A beképzeltséged, meg az önteltséged számodra természetes, de mindenkit zavar."


persze, mert egyeseknek nem tetszik, ha valakinek van tartása és nem birka, ezt intézd el a saját lelkiismereteddel


"Egyedül a "zseni" sem képes semmire. "


baromság. érvek és bizonyíték hiányában kezdjünk el újabb hülyeségeket összehordani. gondolom a tudósok területén sem vagy túl olvasott ember.


"túl intelligens vagy, ahhoz, hogy emberekkel leállj beszélgetni"


:) jót mosolyogtam, mintha most nem beszélgetnénk... de valószínűnek tartom, hogy az utóbbi 2 évben annyi emberrel beszéltem, mint te egész életedben.


"Neked kérdező csak annyit, hogy ne törődj a másságoddal. Fogadd el és kezeld úgy az embereket, mintha egyformák lennétek, mert tulajdonképpen minden ember egyforma."


ekkora baromságot :) nem csak hülye vagy és általánosítasz, de másokat is erre bátorítasz. látszik hogy fogalmad sincs arról, milyen másnak lenni


"sokan más arcukat mutatják. Tapasztalatból mondom ezeket."


az első rész igaz, de az a tapasztalat enm lehet túl nagy. ezért modntma, hogy kell neked még jópár év


"Nevettünk rajta, de nem közösítettük ki."


látod itt kezdődik a baj. te magad is bevallod, hoyg kiröhögsz másokat, mert enm tudod milyen kiröhögve lenni

én nem szoktam kiröhögni másokat, mert mások. sőt, nem is igazán találkozok más emberekkel.


"De persze választhatod, azt is, hogy az olyanokkal barátkozol, mint a 49%-os, akik megvetnek mindenkit. De akkor ne csodálkozz, hogy nincs barátod."


ez hülyeség :) milyen meglepő. csak azért emrt 1 barátja van és enm 10, van barátja. nem midnenki társaságfüggő mint te. sőt, te pont a többségbe tartozol, és az iylen társaságfüggő emberek általában nem egyéniségek.


"Döntsd el, hogy egyedül akarsz zseni lenni (legalábbis annak hinni magad) vagy barátokkal átlagos lenni."


baromság baromság hátán. nem minden zseni volt egyedül, aki meg igen, az sem biztos hogy roszzul érezte magát. látszik, hogy az ember működéséről sincs tapasztalatod vagy ismereted, a személysiégét enm válogatja meg az ember, hoyg átkapcsolok szociális átlagember módba, utána meg magányos zsenibe. hülye sztereotípiákból indulsz ki, állandóan általánosítasz. ngyon sokan vannak akik hiába mennek a társaságba, ott sem érzik jól magukat. sőt, én olyan fajta vagyok, hogy kifejezetten rosszul érzem magam átlagemberek közt, nagy társaságban. vannak olyanok, mint a te fajtád, akiknek midnenféleképpen kellenek barátok, mert egyedül félnek, és ezért mások véleményére, személyiségére támaszkodnak.

ilyen hülyeségekbe belekötni meg ezzel piszkálódni annyira gyerekes... és ebből is csak az látszik, hoyg sokat kell még fejlődnöd, és egyáltalán enm vagy egyéniség.


ezt most úgyis újabb támadsának fogod venni és újabb félrebeszéléssel meg kötekedéssel jössz, de ha úgy alakul a sorsod, akár 8 év elteltével majd belátod, hogy mennyire helytelen dolog volt másokat bántani(kinevetni is) csak azért, mert mások. nem rólam beszélek, bár ez is beletartozna a tanulságba, mert én már hozzászoktam, hogy az emberek hülyék, vagy legalább is tudom kezelni, de akik érzékenyebbek, azoknak nagyon rosszul esik.

és pont ezért lesz a legtöbb "magányos zseni" inkább beforduló, mert ostoba, kötekedő emberekkel van tele a világ, és bizony rossz érzés ráeszmálni, hogy te is köztük vagy, és nem a különleges egyéniségek közt.


"Ami nem zárja ki azt, hogy legyen egyéniséged."


mint modntam nem zárja ki, de érdekes mód akik egyéniségek, általában nem a közösség emgerősítését várják, nem társaságfüggők

2012. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Juppi írt forever alone!!


Szia!

Kicsit ellentmondás van a szövegedben. Azt mondtad valamikor az elején, hogy idióták az emberek és nem vagy társasági lény. Utána meg azt írtad, hogy te az utóbbi két évben annyi emberrel beszéltél, mint én egész életemben. Az pedig nagyon sok ember. Akkor most találj ki gyorsan egy másik hazugságot csak, hogy leplezd ezt a hazugságod.

Továbbá azt mondtad, hogy nem érdekel a véleményem, meg ,hogy jogomban áll hülyének lenni. De akkor miért is pattogsz itt mint a nikkelbolha? Újabb hazugság.

És ami a legjobb, hogy egy újabb személy vagy aki az elméletemet bizonyítja. Te is csak egy átlagos ember vagy, aki jobban és többet hazudik, mint más. Interneten keresztül megjátszod magad, hogy te aztán egyedi vagy (habár a marhaságaidat olvasva tényleg az vagy). Na irány "fap fap mester" újabb hazugságokat fabrikálni.


"ezek után a nagybetűs hülyeségek után meg csak jobban megerősítettél benne. tipikus kezdő nethuszár, aki érvelni nem tud"


Igen, te tudsz érvelni, csak nem tudod leírni. Biztos azért, mert az egyik kezed mindig foglalt.



Végezetül csak annyit, hogy ne bátorítsd a kérdezőt, hogy olyan beképzelt, öntelt, személyiség nélküli, magányos farok legyen, mint te. Ha neked nem jött össze az élet, magadat hibáztasd és ne mindenki mást. Te is csak azért élsz, mert illegális embere lőni.


Várom a hazugságod...bocsi a válaszod. Remélem azért nem én vagyok az egyedüli akivel még "dumálsz".

2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18/18 reagálsz arra is amit én írtam? :)


49% sajnálom, hogy így reagáltad le, nem akartalak megsérteni egyszerűen csak tudni szerettem volna, hogy hány éves vagy, de akkor, amint te is mondtad "inkább hagyjuk".

2012. máj. 21. 13:43
 20/30 anonim ***** válasza:

# 18/19


"Kicsit ellentmondás van a szövegedben. Azt mondtad valamikor az elején, hogy idióták az emberek és nem vagy társasági lény. Utána meg azt írtad, hogy te az utóbbi két évben annyi emberrel beszéltél, mint én egész életemben."


kössünk bele a másikba újabb hülyeséggel, egyszerűbb, mint beismerni hogy tévedtél

elég fárasztó már minden hülyeséged után elmagyarázni, hogy az nem úgy van, ahogy képzeled

egyrészt ha valaki nem társasági az nem jelenti azt hogy nem beszél másokkal. másrészt honnan tudod hogy 2 éve vagyok nemtársasági?


"Az pedig nagyon sok ember. Akkor most találj ki gyorsan egy másik hazugságot csak, hogy leplezd ezt a hazugságod."


idióta vagy, most meg már a semmiből hirtelen azt is tudod hogy hazudok. persze megint tereljük a szót egy egész hozzászóláson keresztül, addig se kell elismerni hogy hülyeséget mondtunk. fárasztó vagy és nagyon gyerekes.


"Továbbá azt mondtad, hogy nem érdekel a véleményem, meg ,hogy jogomban áll hülyének lenni. De akkor miért is pattogsz itt mint a nikkelbolha? Újabb hazugság. "


nem tudsz már mit kitalálni, most jössz ezzel a hazugság dologgal. csak azért mert reagálok rád, szerinted érdekel a véleményed? dehogy érdekel, egyszerűen csak bizonyítom, hogy hülye vagy, és védem az igazságot, mert nekem van tapasztalatom, neked meg nincs, és olyat mondtál, ami nem igaz.


ennyire nehéz elismerned hogy tévedtél? ezért kell lejáratnod magad hülye félrebeszélésekkel? jó, akkor ne higgy nekem, ahhoz is jogod van. de minek akarsz valami olyat bebizonyítani, amit úgysem tudsz? mellesleg ez már rég nem a bizonyításról szól, hanem hogy mindig megpróbálj fogást találni rajtam valami idióta kifogással. kit akarsz ezzel lóvá tenni?

ha nincs logikád, minek okoskodsz?


"És ami a legjobb, hogy egy újabb személy vagy aki az elméletemet bizonyítja. "


igen, most meg kezdj el utánozni engem, mert az annyira egyedi :D

viccesek vagytok ti "egyedi emberek" akik mind kivételek vagytok az elméleteitekben, csak valahogy a gyakorlatban cáfoljátok magatokat és kötekedésen meg utánzáson kívül másra nem vagytok képesek...

mellesleg mégegyszer, hogy megértsd: egy fecske nem csinál nyarat. csak azért mert én TUDOM hogy egyedi vagyok, nem minden ember állítja ezt magáról.


"Te is csak egy átlagos ember vagy, aki jobban és többet hazudik, mint más."


remélem van okjs jós és látnoki képesítésed :D


"Interneten keresztül megjátszod magad, hogy te aztán egyedi vagy (habár a marhaságaidat olvasva tényleg az vagy). Na irány "fap fap mester" újabb hazugságokat fabrikálni. "


megismétlem, hátha baj van a memóriáddal: tojok a véleményedre. TÉNYEKET mutass. ne a hülye elméleteiddel meg véleményeddel gyere, TÉNYEKET VÁROK! csak újból alátámasztod, hogy mennyire hülye vagy azzal, hogy megint általánosítasz. nem baj, próbálkozhatsz még párszor, úgyis magadat járatod le, egyszer meg csak kifogysz a kifogásokból. persze beismerni úgysem fogod hogy tévedtél, inkább 100 kifogást keresel még hogy belém köthess


megmutatom neked, hogy kell, TÉNYEKKEL ÉRVELNI hátha így megérted:

nem minden ember gondolja különlegesnek magát, mert:

1

[link]

2

[link]

3

[link]


"Igen, te tudsz érvelni, csak nem tudod leírni. Biztos azért, mert az egyik kezed mindig foglalt. "


kezdj el trollkodni, ez kiváltja az érvelést...


"Végezetül csak annyit, hogy ne bátorítsd a kérdezőt, hogy olyan beképzelt, öntelt, személyiség nélküli, magányos farok legyen, mint te. Ha neked nem jött össze az élet, magadat hibáztasd és ne mindenki mást. Te is csak azért élsz, mert illegális embere lőni. "


szerintem fogalmad sincs arról, hogy most mennyit árultál el magadról

nem oltásból, tényleg kicsit sajnállak, elég elkeseredett ember lehetsz. persze úgyis támadásnak veszed


várom az újabb egyedi atomzseni válaszod


# 19/19


nem sértettél meg, ilyen vagyok - átlagember ;)

2012. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!