Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ti lennétek egy 12 éves...

Ha ti lennétek egy 12 éves lány anyukája aki elszökik és egyedül hazamegy messziről, mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát ennyi ésszel ő max.8 lehet ha már kicsinek akarjátok "minősíteni". (11/l)
2012. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Ha mi sokan lennénk egy 12 éves lány anyukája, elgondolkodnánk, hogy ki mikor vigyázzon a gyerekre. :)

Ha messziről szökik haza , akkor nem vinném messzire. Közelről sokkal gyorsabban hazaszökhet. Meg kevésbé veszélyes is. Aztán odakötöznénk mi anyukák, sokan, együtt egy fotelhez és levetítenénk neki pár trillert és horrort amiben 12 éves lánykákat kaszabol le a mumus.... Aztán nem nagyon szökdösne el többet. Mi anyukák meg elmennénk együtt bulizni. :)

2012. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a 12 éves kislány anyukája, aggódnék, hogy a gyermekem nem tud fogalmazni, összefüggéstelenül ír, nem tudja kifejezni magát. Ja, és még szökdös is.
2012. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek *-* :)) ez egy eset.
2012. máj. 7. 14:01
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd le pontosan, miről beszélsz. Mert ez így kesze-kusza. Akinek van gyereke, tudja, hogy a gyereknevelés egy "veszélyes üzem". De ha rébuszokban beszélsz, nem fogalmazol pontosan, mit lehet kezdeni a kérdéseddel?
2012. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Ha az en lanyom lennel .../meg jo hogy nem vagy az/ Miutan elokerulnel... leulnek veled elbeszelgetni , milyen veszelyek fenyegetnek , ha ilyet csinalsz.Aztan azt hiszem megvonnam egy darabig toled azt amit legjobban szeretsz.Szerintem , ha eleg intelligens gyerek vagy /amit nem hiszek a kerdesed megfogalmazasabol/akkor elgondolkodnal hogy tobbet ilyet nem csinalsz!Tudod egyszer a kisfiam elszokott a tobbi gyerekkel biciklizni ..estefele volt.Az egadta vilagon mindenutt kerestem ..nem talaltam..azt hittem megorulok!!egy ora mulva jott haza a nagyobb gyerekek elcsaltak ot holegballont nezni.Nem mert visszajonni fel utrol , mert egy haz elott haladtak el es felt a kutyatol ami szabadon volt.Soha nem bantottam elotte sem utanna sem/ most 38 eves/ De akkor elvertem a feneket idegessegemben. Sirt , hogy anya ugy feltem es ugy hianyoztal! persze mikor nem latta en is sirtam annyira sajnaltam.Azota is azt mondja , ha beszelunk errol a dologrol: Anya milyen igazad volt neked akkor!/tiz percre engedtem a haz ele biciklizni ,addig mig a kishugat megfurdettem./
2012. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

12 éves lány értelmi színvonalát láthattuk.


Gratulálok leányom.


Fogalmazás karó.

2012. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem az hanem egy megtörtént esetre alapozom és lehet hogy nem értitek annyira mert nem tudjátok az esetet...
2012. máj. 9. 19:32
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Édesem.Ha el akarsz mesélni egy esetet akkor meséld el.Írd le a részleteket.

Írsz 2 mondatot,és utána csodálkozol,hogy nem értik mit is akarsz kérdezni.Ki vagy akadva,mert nem ismerjük az esetet.

Talán pontosabban kellett volna írni,aranyom.

2012. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Legközlebb bérelj fel egy pedofil állatot hogy dolgozza meg kicsit , és többé el sem moccan az anyuci szoknyája mellöl. Oké lehet egy kicsit morbid,de a végeredmény garantált.
2012. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!