Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én 1 olyan lány vagyok aki...

Én 1 olyan lány vagyok aki ált. suliba se tudott soha beilleszkedni. De most középsulis lettem és 34 fős oszt.-ban egyedül vagyok lány. Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan lesz fiú akivel jó barátok lesztek.Csak legyél önmagad !
2010. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
ha csak most lettél középsulis akkor még van időd, nem biztos, hogy már az első évben ezen kell görcsölni
2010. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
jaj te szegény ez borzalmas! szerintem menj el másik suliba mert ez tényleg nem jó. pláne hogy korábban sem tudtál beilleszkedni. Lányok között talán jobban megy..
2010. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

én is sulit váltottam és az osztályomban úgyan voltak lányok(4) de mindegyik kétszinü volt nem lehetett egyikkel se normálisan beszélni ezért a fiukkal kezdtem el barátkozni!:)ők sokkalta normálisabbak!nem pletykálnak és nem közösitenek ki!(pedig én egy olyan lány voltam aki CSAK a lányokkal barátkozik)onnan kerültek ki a legjobb barátaim.csak az a baj h köztük is vannak olyanok akik félreérthetik a közeledésedet ezért egy kicsit óvatosnak kell lenni.

egy szóval barátkozz nyugodtan a fiukkal!:)

2010. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Vmi fiúknak való középsuliba mentél? Zavar h te vagy egyedül lány? Nincs legalább 1 rendes empatikus együttérző srác aki szívesen beszélget veled?
2010. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedbe szeretnék osztályt...:/ Nálunk meg lányból van sok. Hidd el,nem olyan szönyű az az osztály.
2010. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Keres másik sulit így nem szerzel normál tapasztalatokat, felnötként ez komoly baj lesz. Egy normál suliba sok különböző típusú embert ismersz meg és tanulod meg hogy kell öket kezelni.
2010. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Hogy én mennyire cserélnék veled!

Nekem 33 fős osztályom van,és a lányok vannak többségben. Senkivel sem vagyok jóban. Tök egyedül vagyok minden egyes nap. Általános sulival ugyan nálam semmi gond nem volt. De itt az a pár fiú is túl gyerek még. A lányok pedig vagy kétszínűek,vagy (hogy őszinte legyek) tömegrib*ncok,vagy olyan szinten lenéznek hogy az oldalad kiszúrja az a szugeráló-megvető nézésük. Nem vagyok sem paranoiás,sem egyéb,egyszerűen ezt dobta a gép,én pedig szívesen elpasszolnám egy másik osztályra. Örülnék hogyha egyedül lennék lány. Fiúval kell barátkozni. Nincs pletkya,nincs kiközösítés,lenézés,irigykedés,átbaszás,keresztbetevés,és a többi:'DD

2010. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó válaszoló, igazad van!
2010. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az,a baj hogy olyanok ezek a fiuk mind,hogy egyikkel se tudodk szóba elegyedni lehet hogy velem is van baj.Képzeljétek ha oda megyek észre se vesznek,levegőnek néznek.Reggel nem is kösszönek.Pedig azt mondták ,hogy majd naon jó lesz nekem.
2010. jan. 4. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!