Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én 1 olyan lány vagyok aki...

Én 1 olyan lány vagyok aki ált. suliba se tudott soha beilleszkedni. De most középsulis lettem és 34 fős oszt.-ban egyedül vagyok lány. Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Műszaki suliba mentem.informatika szakra.
2010. jan. 4. 16:13
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

csak úgy szólok h a fiuknak vannak olyan időszakaik amikor nem köszönnek stb. de legalább nem szólnak be neked!

pedig hidd el h érdekli őket h ott vagy csak..(mint mondtam ezek az időszakok..)

Adj nekik egy kis időt!

2010. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Hehe, én is info szakra járok, induláskor, 5 éve voltunk 32-en, most vagyunk 15-en, és egyetlen lány van köztünk :)

Ő be tudott illeszkedni. Nem tudom, hogy csinálta, majd megkérdezem tőle, és elmesélem neked :)

Bár nem nézek ki belőle annyi értelmet, hogy ilyen kérdésre válaszolni tudjon. Sőt, még csak nem is szép, de mindig van 3-4 srác, aki körbeugrálja (hízik is tőle a csaj egója rendesen :))


20/F

2010. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
léccives kérdezd meg.De beszoktak szólogatni meg kinevetnek ha nem tok vmit.
2010. jan. 5. 16:41
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi is be szoktunk szólogatni neki (kivéve én, és néhány haverom, mert mi nem vagyunk olyanok).

Nekem is beszólogattak anno, és engem is kinevettek.

De mára minden megváltozott, mert találtam olyanokat az osztályban, akikkel jól kijövök.


Ma nem volt suliban, holnap megkérdezem.


20/F

2010. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

No, megkérdeztem a csaj osztálytársam, neki hogy és miképp sikerült beilleszkednie.

Nem nagyon tudott válaszolni, mert maga a kérdés túl általános ahhoz, hogy konkrét tanácsot lehessen adni.


"Megszokod azt ami van, vagy otthagyod a sulit", ennyi.

2010. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Éretlenek még a fiúk ilyen korban,azért viselkednek így. Majd megkomolyodnak, téged is megszoknak. Azért jó lenne ha lenne közöttük 1 komolyabb srác,aki normálisabb. Amúgy az info szakkal tényleg jól jársz,azért vagy ott h tanulj,ez a lényeg!
2010. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Irigyellek! Nálunk 33-ból 27 lány. Én is az vagyok sajna. Ezerrel megy az irigység, az egymás kibeszélése, mindenféle hazugság terjesztése a másikról. A szebb csajok kb úgy viselkednek a többiekkel mintha leprásak lennének... hát ez megy nálunk. Fiúknál nincs ilyen.
2010. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben kezdtem a középsulit tavaly igaz az én osztályomban volt/van még egy lány. Az első évet mi is végig szenvedtük még osztálykirándulásokon sem szóltak hozzánk,de most másodikban egyre többen próbálnak (több-kevesebb sikerrel :D) beszélgetni velünk. És ennek mi nagyon örülünk. Még mindig vannak olyanok akikkel nem jövünk ki valami jól,de velük nem kell foglalkozni. Még talán azt tudom tanácsolni hogy ha a saját osztályodban ugye nincs egy lány sem akkor keress másik osztályban de lehetőleg még a saját évfolyamodon lányokat akikkel szívesen barátkozol. Az iskolaváltás nem megoldás mert ha átmész egy másik iskolába (és a fent említett beilleszkedési problémák alapján) ott sem sikerül jobban beilleszkedni. Én azt mondom ne futamodj meg, ne húzzd fel a nyúlcipőt. Légy nyitott próbálj beszélni velük idővel (max egy év múlva mint nálam) job lesz.

16 éves lány

2010. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Még az előzőhöz fűzném hozzá hogy csak várni kell hogy komolyodjanak. Néhány srác már 16 évesen "érett lesz" de a legtöbb majd csak 18 körül éri el a közel normális szintet (bocs fiúk). Ezt sajnos ki kell várni addig próbálj nem odafigyelni rájuk. Ha szeretnél még tanácsokat vagy vmi írj nyugodtan . Válaszolj aztán majd msn-en is beszélhetünk talán többet tudok úgy segíteni. :D

16 éves lány

2010. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!