Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ti lennétek egy 12 éves...

Ha ti lennétek egy 12 éves lány anyukája aki elszökik és egyedül hazamegy messziről, mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mármint a városból hazaszökik
2012. máj. 6. 19:52
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést.

Elszökik? Honnan-hová? Otthonról szökik el? és utána hazamegy???Vagy hogy is van ez??

Egyébként a szökés semmit nem old meg.

2012. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha megsértődik és elmegy haza
2012. máj. 6. 19:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Honnan megy hova? Honnan szökik?
2012. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A 12 éves lény sértődik meg?és honnan megy haza?nem értem ha elszökik akkor,hogy megy haza?
2012. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a városban vannak, ő meg onnan hazaszökik (megsértődés miatt)
2012. máj. 6. 20:03
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves, írd meg pontosabban. Hol van a lány, kinél? Kitől szökik meg, ha megsértődik? Hova megy haza? Az anyukájától szökik és oda is megy vissza? Hol van közben? Mennyi ideig? Lehet tudni, hogy mit csinál közben? Ezek egy 12 éves lány és az esetében anyukája esetében életbevágó kérdések. ezek ismerete nélkül lehetetlen bármilyen tanácsot is adni.
2012. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hazamegy,azt nem nevezném szökésnek
2012. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük hogy én mire gondolok.Anya és 12 éves lánya a városban vannak.Talán vásárolnak,sétálnak.A 12 éves lány megsértődik,hisztizik egy sort,majd fogja magát otthagyja az anyát,és "elszökik".Nem mondja meg az anyjának hol van,csak elszalad előle sértésből.Hazamegy.Az anyja még nincs otthon,valószínű,hogy ezerrel keresi a lányát-

Nos,én ebben az esetben ha így volt,akkor minimum egy mobil hívást várnék a lányomtól,hogy jól van,otthon van.Ha nem telefonálna,és sík idegben hazamennék két pofonnal kezdeném,hogy mi a büdös francnak van mobilja,ha nem képes értesíteni.

Tanulj meg valamit.12 évesen azért mert hisztiztél meg megsértődtél nem rohanunk csak úgy el.Ha már elrohantunk akkor telefonálunk,hogy élünk..

2012. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kovpet ***** válasza:
100%

Mennyibe, hogy te vagy a 12 éves lány...

Menj haza b.szki, örülni fognak neked.

Vagy legalább telefonálj.

2012. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!