Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is elkényeztetett...

Szerintetek is elkényeztetett vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. gazdag családból származom, a 12. kerületben élünk egy tök szép házban, apunak egy jól menő cége van, anyukám orvos. szóval ők bármit megvesznek nekem, viszont nyaranta apunak segítek be (szval nála "dolgozom"). csak márkás cuccaim vannak, olyan boltokba be sem tenném a lábam, mint mondjuk a h&m vagy a new yorker (asszem ez a 2 a népszerű)jó tanuló vagyok, 4-5ös, gazdaságot szeretnék tanulni külföldön. nem nézem le az alsóbb osztálybeli embereket, ők viszont mindig kinéznek, ha tömegbe merészkedem.
2012. ápr. 15. 21:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A jellemedtől is függ.Neked mutatnod kell, hogy habár gazdag vagy, nem vagy egy elkényeztetett kis trendi farok.Ugyan úgy lehet veled beszégetni mint mással stb..:)
2012. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
persze, szoktam csinálni házimunkát : ) néha összeütök valami kaját a szüleimnek, ha tudom, h fáradtan (későn) érnek haza, mosogatok, mosok stb. és ha vkit + megbántottam, akk bocs, én meg egy köcsög sznob vok :DDDD
2012. ápr. 16. 00:23
 13/27 anonim ***** válasza:
49%
azt gondolom, hogy annyira gazdagok nem vagytok, ha ti csináljátok a házimunkát, az ételt és a szüleid későn és fáradtan érnek haza, persze az is lehet,hogy tellene rá, de inkább ti végzitek, ami jó dolog. DE! az, ahogy bocsánatot kértél, szintén lealacsonyító volt. Én tulajdonképpen sajnállak, mert csak fizikailag vagy jómódú, lelkileg nagyon szegény vagy, ez kiderült a soraidból.
2012. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%
örülök hogy nem nézed le a szegényeket. mi sajnos nagyon szegények vagyunk, és tudok olyanokat akik lenéznének ha tudnák. bizonyos szinten el vagy kényeztetve ha mindent megvesznek neked, de attól még nem kell nyafogós libának lenned hozzá. szóval ha nem vagy az, akkor csak így tovább, és szerencsés vagy.
2012. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"alsó osztály" te diszkriminatív szemét

Görbüljön meg a hátad az aranyaidtól

2012. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
vigyázz, vissza ne üssön ;)
2012. ápr. 16. 21:13
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elkényeztetett vagy, inkább valami más, olyan fura. Nem tudom miért nézed le a New Yorkert mondjuk, nekem ez egyből kiszúrta a szemem, mert az a kedvenc ruhaboltom, mert ott találok sok olyan ruhát, ami tetszik, meg mások is mondják, hogy az illik hozzám :D

Ezek alapján amit írtál, nameg az írásmódodon azt veszem én észre, hogy nem nagyon vannak barátaid.

Ettől függetlenül, ha gondolod írj privátot, szeretnék beszélgetni veled mert érdekesnek tűnsz, (és nem azért mert gazdag vagy, mert am messze lakunk pesttől) :D

17/F

2012. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
Azt megnézném hogy egy magadfajta járna -e egy szegény sráccal ha amúgy meg rendes, aranyos, kedves stb . Persze vágd rá az igent nyilván... nem járnál szóval teszel különbséget az emberek között kicsit. New Yorkert ne szidd mert azért jó bolt , de mivel ilyent írtál hogy be se tennéd a lábad igen van benned némi elkényeztetettség, kívánom hogy egyszer rákényszerülj hogy igen is betedd a lábad oda :)
2012. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Háát...én nem tudom...én ÖRÜLÖK ha vehetek egy new yorkeres ruhát...meg uram bocsá kínait.20 éves lány vagyok amellett h 4egész alatt sose volt az átlagom,diákmelózom is..medg egyedül vezetek háztartást.és 3x meggondolomh megvehetek e pl.egy tábla csokit.Mindezt amellett h anya támogat:/szóval:lehet az én "fajtám"nem full gucciban jár,de soha eszembe nem jutna bármilyen márkát lenézni...Meg aztán az örök mondás:"hiába drága ruha ha olcsó nő van benne"ezzel nem rád célzok,csak arra,hogy sztem én büszkébb lehetek a kínai gönceimre,mint te a nem tudom milyen pl.guess

ruhádra mert:ÉN DOLGOZTAM ÉRTE

2012. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

18. válaszolónak. "kívánom hogy egyszer rákényszerülj hogy igen is betedd a lábad oda :)" szánalmas vagy. ennyi erővel "kívánhatnád" egy beteg öregembernek, h dögöljön meg (már elnézést a szóhasználatért), te paraszt...-.- persze itt most a "kívánom" szón van a hangsúly.

19. válaszoló: ha anyukád segít és dolgozol is, akkor miért ne engedhetnél meg magadnak egy kicsit többet? mert néha megérdemled, tudod : )

amúgy köszönöm a válaszokat, negatívat is, pozitívat is.

2012. ápr. 20. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!