Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek férfi, ha apám...

Hogyan legyek férfi, ha apám nem volt, anyám meg elkényeztetett?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Tiszta beszari, nőies vagyok, tele félelemmel, pánikkal, gátlással.És elengedni ezt a megszokott állapotot nem megy.
2012. márc. 10. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Először keress egy olyan férfit a környezetedben, akire szívesen hasonlítanál.

Érdemes férfitársaságba járni, erre jók a kifejezetten férfias sportágak (a sport növeli az önbizalmat is).

De jók a férfias hobbik is.


Amúgy rengetegen járnak ilyen cipőben, ne aggódj.

2012. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudod én beképzelt, nagyképű figura vagyok.Pont ezzel leplezek valamit v nem tudom.Meg rettenetesen feszült vagyok.
2012. márc. 10. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy férfias kinézetű férfi is lehet belül nőies és egy feminimebb férfi is lehet férfias.Az ápoltság és igényesség nem férfiatlan sőt...egy valamire való férfi ad magára.
2012. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért akarok hasonlítani a gazdag, apukával megáldott emberekhez, talán inkább féltékeny, irigy vagyok.
2012. márc. 10. 18:41
 6/8 anonim válasza:
67%
Az igazi férfi ott kezdődik, hogy nem nyalogatja a sebeit hanem önerejéből talpra áll. Hagyd abba a siránkozást, hogy a szüleid miatt lettél ilyen és tegyél rendet a fejedbe. Erre egyedül te vagy képes.
2012. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Így van!

És egy nyavalygó, önmagát sajnáló és sajnáltató, akarat-gyenge férfi hiába ölt magára nadrágot, attól még nem lesz belőle férfi.

A férfi attól férfi, hogy képes határozott, erős, önmagában bízó, és kifelé is erőt, határozottságot mutató ember lenni.

Ehhez viszont el kell hinned magadról, hogy benned is megvannak ezek a tulajdonságok, csak mivel eddig nem volt rájuk szükséged (mama mindent elintézett neked, helyetted), eszedbe sem jutott, hogy kifejleszd ezeket a tulajdonságaidat. Itt a legjobb idő rá. Fogj hozzá, először kicsiben, majd napról-napra többet. Menni fog, csak kezdd el! Erős, összeszedett, határozott, férfias vagy te is!

2012. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha 20 év alatti vagy, akkor csak identitáskrízisben szenvedsz. Majd kinövöd.


Ha nem, akkor a fentebbi tanácsokat ajánlom én is.

2012. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!