Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyamatosan piszkál....

Anyám folyamatosan piszkál. Mivel állíthatnám le?

Figyelt kérdés

Egyenlőre vele élünk (folyamatban már a költözés) de addig is állandóan piszkál. "már megint eszek?", "kövér vagyok", (164cm vagyok 54kg-val) "ne dörzsöljem le az arcbőröm, mert világosabb, mint a testemen a bőr", "ne hangoskodjunk" (ezt akkor mondja amikor a kislányommal játszok), "minek hagyom hogy a férjem ilyen legyen velem" (ezt nem nagyon értem...szerintem ezt arra érti, hogy hallgatok sok mindenben a férjemre. De nem értem miért baj ez?

Már mondtam neki, hogy hagyja abba. Kértem kedvesen, nem kedvesen. Most épp nem szólok hozzá-akkor sem ha kérdez-általában így veszi a lapot, hogy messzire ment (megint).

Tudnátok tanácsot adni, hogy lehetne leállítani? Egyszerűen mindenre van valami epés be/hozzászólása. Mondjuk már nem bánt ezzel, de nagyon idegesít.

Köszönöm!


2012. márc. 8. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Probald kibirni ugy, hogy nem szolsz hozza, ugysem sokaig kell meg turni... Az en anyam folyton kritizal, es ha mondom, hogy ne tegye, meg o van megsertodve... Nem valtozik, barmit mondok :( A tied sem fog megvaltozni szerintem.
2012. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!