Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is van az, hogy történi...

Mással is van az, hogy történik vele valamilyen jó élmény, de egyszerűen nincs kinek elmondania?

Figyelt kérdés

Szoktad velem jó dolgok történni, csak sajnos nincs kivel megosztanom.. Más is van így ezzel?

Vannak barátaim, de egyik sem olyan jó. Vagy nem érdekli, vagy elítél. :(


2012. márc. 18. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok kedvesem. Nem tudom mi a megoldás. Talán ha egy más tudatállapotba lépünk. Bárcsak megoszthatnám bárkivel is az élményeimet. Habár élményeim nincsenek is, de legalább az álmaim. Igen az álmok. Álmodjunk együtt!
2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én a legjobb barátommal szoktam, a jót, rosszat, és tök jó mert kibeszélem magamból és jobb lesz utána


18f

2012. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom megosztani senkivel az élményeimet. Barátaim épp nincsenek, a húgommal jóban vagyok, de mikor elmesélek neki valamit, néha úgy érzem, egyik fülén be, a másikon ki. Mintha a falnak beszélnék.

Ha szeretnéd, nekem elmesélheted! :D

2012. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az jó lenne. Viszont mivel neked sincs kinek mesélned, te is mesélhetnél nekem. :)

Este leszek, ha gondolod akkor beszélgethetnénk.

2012. márc. 20. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok,néha ha nagyon jó dolog történik én se tudom elújságolni szinte senkinek se,meg a kisebb dolgokat se sok mindenkinek,szóval én is szívesen beszélgetnék,ha gondolod írj:)

18/L

2012. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én se tudom megértetni magam másokkal. Vagy hülyének néznek, ha egy egyszerű mondatot próbálok felvezetni nekik, vagy csak megkérdezni. Vagy meg se hallják. Ezért nem szoktam beszélni senkivel se, így nincs rossz érzésem, habár néha ez a magányszerűség bánt, de legtöbbször jól elvagyok a magam kis világában.

Ha akarsz írj nyugodtan privátban!

2012. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

na én ugyanebbe a helyzetbe szoktam kerülni csak én meg azért nemtudom senkinek sem elmondani,mert totál azt hinék,hogy kamuzok meg hogy ego vagyok :) szerintem az én esetem még nehezebb is :D:D:


24/F

2013. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Énse...

Nem nagyon érdekli a barátaimat, az amit mondok, elújságolok.. Bezzeg amikor ők mesélnek valamiről kíváncsian végig hallgatom stb..Én meg ott beszélek és látom nem figyel abbahagyom és megse kérdezi hogy: Miért hagytad abba? vagy ilyesmi...na innen tudom hogy k***ra nem érdekli :D :S

2013. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!