Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljem ezt túl már...

Hogyan éljem ezt túl már megint? Egyszerűen a gyomrom is kavarog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy magyarországi kisvárosban lakom. Nagyon szerelmes vagyok ebbe a városba. Szülővárosom és itt is akarok meghalni. Ide köt minden. Viszont -mint sokan mások is- itt nincs munka. Nem kapok itt munkát. Mindig valamilyen másik országba járok emiatt és máshol dolgozom. Beszélek pár nyelven, de sehol se vagyok otthon.


Most hirtelen megint kaptam álláslehetőséget 3 hónapra. Most úgy érzem hogy nem tudom megtenni. Viszont a pénz meg nagyon kell. Elfogyott az erőm.



Mit tanácsoltok nekem?


27 L


2011. dec. 28. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mar az érzés, hogy ott sok a pénz, én meg ha nem megyek akkor elcsúszok ettől. Viszont tudom hogy nagy lelki gyötrelem lenne megint számomra, mivel lokapatrióta is vagyok és a párom is itthon van, aki nem tud utánam jönni.
2011. dec. 28. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Az otthonod mindig az otthonod lesz, bárhol is legyél a világban. Butaság ennyire eltúlozni ezt a kötődést. Ha kiköltöznél évekre sem lenne semmi probléma, hiszen úgyis visszatérnél, de így, hogy csak 3 hónapról van szó, egyenesen érthetetlen az aggályod.
2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el, kivéve ha bártáncos vagy ilyesmi jellegű meló.
2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végig toltam már 3 kemény hónapot az Isten háta mögött is és eléggé durva volt. Nagyon nehéz volt végigcsinálni...majdnem belehaltam.
2011. dec. 28. 20:22
 5/12 A kérdező kommentje:
A munka 100% megbízható forrásból jönne és nem bártáncos meló lenne.
2011. dec. 28. 20:22
 6/12 A kérdező kommentje:
S nagyon gyenge vagyok lelkileg.....
2011. dec. 28. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit eltúlzod. Kismillió ember él távol a szülőhelyétől, sőt sokan a szülőhazájuktól is. 3 hónap nem a világ. Ennyire nem kell kötődni, ha úgyis visszatérsz.
2011. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy valakinek meg nincs munkája, napról napról él, éhen akar halni. Te meg eldobod magadtól a melót, mert lokálpatrióta vagy. Nagyon luxus dolgokról beszélünk!
2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak egyszer már ki...sztam a párommal, amikor elmentem 3 hónapra. S most nincs szívem megint megtenni...meg magammal se....viszont pénz, pénz...
2011. dec. 28. 20:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen...eléggé luxus lenne visszautasítani, mivel kvasok pénzről lenne itt szó...uh
2011. dec. 28. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!