Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljem ezt túl már...

Hogyan éljem ezt túl már megint? Egyszerűen a gyomrom is kavarog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy magyarországi kisvárosban lakom. Nagyon szerelmes vagyok ebbe a városba. Szülővárosom és itt is akarok meghalni. Ide köt minden. Viszont -mint sokan mások is- itt nincs munka. Nem kapok itt munkát. Mindig valamilyen másik országba járok emiatt és máshol dolgozom. Beszélek pár nyelven, de sehol se vagyok otthon.


Most hirtelen megint kaptam álláslehetőséget 3 hónapra. Most úgy érzem hogy nem tudom megtenni. Viszont a pénz meg nagyon kell. Elfogyott az erőm.



Mit tanácsoltok nekem?


27 L


2011. dec. 28. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hogy ....sztál ki a pároddal?:o ő mit gondol erről?
2011. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotoknak ennél többet is ki kell bírnia, szóval ha ez tönkreteszi, akkor lehet így kell történnie.


Ismerős a helyzeted, bár én mindig is kiváncsi voltam más országokra is, így diploma után 3 évig "kalandoztam"

Végül megpróbáltam Magyarországon boldogulni. Minden félretett pénzem elment, munkát nem találtam. Akkor jöttem rá, hogy imádom Budapestet, a hangulatát, de ettől nem fogok jóllakni. Kiköltöztem külföldre, itt kapok elég sok pénzt, nagyon jó egészségügyi ellátást, és néha hazamegyek , hogy élvezzem az otthon melegét. Sajnos a kettő együtt nekem sem jött össze. :S

24/L

2011. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!