Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más véleményével nem akarok...

Más véleményével nem akarok foglalkozni. Egyszerűen le akarom azt sz*rni hogy pl kinek mi nem tetszik amit csinálok. De ez nekem nem megy. Engem érdekel más véleménye és ez nagyon elbizonytalanít minden dologban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, pedig most is más véleményét kéred ki éppen... :P

Jó, bocsi, tudom, hogy nem erre gondoltál..

Valamilyen szinten mindenkit érdekel, mit gondol róla környezete, van akit jobban, van akit kevésbé. De olyan nincs, hogy végképp.

Szerintem nem kell mindenki véleményét figyelmen kívül hagyni, inkább válogassd meg, kinek a szavára adsz, és kiére nem.

2012. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó, értem!! de pl van egyik ismerősöm aki multkor megbántott és engem ez nagyon rosszul érintett...és ha nem foglalkoztam volna a véleményével akkor le se sz*rnám...vagy jobba lett volna a szemébe röhögni egyet :D
2012. jan. 6. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz*rom, mit teszel.
2012. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legtöbször csak utólag jövünk rá, mi lett volna a helyes akkor.

Úgy tudod a legjobban éreztetni vele, teszel rá, ha nem mutatod ki, mennyire zavar. Az ilyet még csak kiröhögni sem érdemes, hidd el. Csak simán hagyd ott.

2012. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 19 éves lány vagyok. Idáig én is függtem az emberek véleményétől, mindig azt tettem, amit akartak, mondtak, tanácsoltak. A negatív vélemény bántott, sokat agyaltam róla, sírtam, depressziós voltam. Hosszú utat jártam meg, de azt hiszem, sikerült. Rengeteget tudnék beszélni a témáról, ha gondolod, írj privátot! :)
2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!