Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor most ki a szánalmas?

Akkor most ki a szánalmas?

Figyelt kérdés

Két ember összeveszik, és tegyük fel Jolika azt mondja Panninak, hogy gyerekes, erre Panni azt mondja Jolinak, hogy hát igazán elgondolkodhatna, hogy ki a gyerekes, mert nem ő az, hanem Joli.

Erre kb 2-3 hét után Panni kezd kiírni olyanokat, hogy ez szánalmas, meg a kettejük kapcsolatáról idézeteket (Jolikával valókapcsolatáról).


Akkormost Panni vagy Jolika a szánalmas és a gyerekes?


2012. febr. 20. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
na jó szűkítsük... 1héten belül kezd kiírni.
2012. febr. 20. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiírni szánalmas (sic!).
2012. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem értem,legalább is az utolsó 2 sort
2012. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmmm.. hogy írjam le, hogy érthető legyen...

Panni (aki Jolira mondta, hogy szánalmas és gyerekes) ő kikezd írni olyanokat fb-ra, hogy ,,ez de szánalmas már", és mivel ketten "barátnők" voltak, ezért a barátságról szóló idézeteket ír ki fb-ra, melyek arról szólnak, hogy egy "barát" hogyan támadta őket hátba, hogyan csalódtak benne...


csak mostanában egyre többször tapasztalom, hogy emberek ezt teszik, és nem merik egymás szemébe, szemtől szembe megmondani az ilyeneket.

2012. febr. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!