Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetek ennyire szánalmas...

Hogy lehetek ennyire szánalmas? Nomrális ez?

Figyelt kérdés
SENKIVEL! nincs közös témám... ezt nem hiszem el.. hát létezik ilyen?:(
2012. jan. 5. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
mert milyen téma érdeke téged?
2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Mi az ami izgatja a fantáziád, amiről szívesen szeretsz beszélni?
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy senkivel. mondj egy példát, téged mi érdekel?
2012. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én elmondom elég hülyeség és összefüggéstelen kicsit

- 2. világháború és 1-2 politika dolog..de ha vki ettől tartózkodik akk nem nyúzom vele..

-pszcihológiai dolgok

-biosz azon belül idegrendszer ,agy,szív

2012. jan. 5. 21:41
 5/10 Antimod ***** válasza:

Hát azokkal, akik a piáláson és a valóvilágon kívül nem tudnak másról beszélgetni, nem csodálom, ha nincs.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen főként ez is a baj:( mindenki ilyen értelmetlenségekről beszél..persze valószínű,hogy bennem van a hiba de már elegem van nagyon..
2012. jan. 5. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát velem 2. vh-ról, politikáról illetve a pszcihológiai dolgokról tudnál beszélni, így máris van egy ember akivel van közös témád :D.
2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Korod nemed? :D

Habár engem esetleg a pszihológia érdekel kicsit, a másik 2 hidegen hagy, beszélhetünk. A VV nem érdekel egyáltalán meg ilyenek xD

2012. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antimod ***** válasza:

"igen főként ez is a baj:("


Rossz társaság. Hidd el, később megváltozik ez majd - főleg ha olyan helyre kerülsz, ahová érdeklődésed/képességeid alapján szeretnél.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugi, néha nekem rám jön, hogy elvont dolgokról gondolkozzak, és ezeket megosztom másokkal is (igen, ezt a kérdést én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__21.. és mindenki ki van rajtam ilyenkor akadva, hogy ekkora "hülyeség" egyáltalán hogy juthat eszembe, csak egy valamit tudok tanácsolni, keress még olyan érdeklődési köröket, ami másokat is érdekelhet, mert ritka az olyan ember aki ilyenekről beszél, és a pszichológiai dolgokat inkább meg próbáld megfigyelni másokon ;)
2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!