Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki utálja a spontán dolgokat,...

Aki utálja a spontán dolgokat, viszont szereti a betervezett dolgokat, és jól is érzi így magát, az egy szánalmas, unalmas, taszító személyiség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak nem fog jól kijönni azokkal akik spontán csinálnak mindent
2011. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeeeeeeeem! :D

Amugy én is ilyen vagyok, szeretek tervezni, beosztani az időmet, eőre eldönteni, mit csinálok másnap...

Nem tartom magam se taszítónak, se unalmasnak. Mások sem engem.

Ettől aztán meg végkép nem lesz valaki szánalmas.....

2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*előre
2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy taszító. De az biztos, hogy az abszolút spontán emberekkel borzasztó nehezen jövök ki, ha valamit megbeszélünk. Állandóan idegbeteg vagyok, hogy miért nem lehet magunkat ahhoz tartani, amit már egyszer lefixáltunk :S Néha elgondolkodom, hogy normális vagyok-e, de mindig arra jutok, hogy igen :D
2011. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szuperspontán emberek tartanak neked ilyen tükröt, amiben ilyennek látod magad... Barátkozz tervező emberekkel, és ők nagyra fognak értékelni, ha mindenhol pontosan ott vagy, lehet rád számítani stb... :)
2011. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, vagy az!Sőt aki spontán szokott dolgokat csinálni azzal baj szokott lenni!

Gondolj bele egyszer spontán megjelentek nálam a haverok hogy elvigyenek buliba,nos én az elött 2 órával jó erős fokhagymás piritóskenyeret zabiztam ,szal ezt nem lehet csak egy fogmosással és rengeteg rágóval eltüntetni...Jó mikor ittam akkor Én nem éreztem :)

Néha jól jönnek a spontán dolgok,de a betervezett ütemezett dolgok mindig olajozottabban mennek.

2011. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!