Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Személyiség vagy nem kérdése?...

Személyiség vagy nem kérdése? Baj ha iyen vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Ha valakivel valami problémám van, akkor igyekszem vele megbeszélni, és az egyéb problémáimat is szeretem megbeszélni másokkal (nem mindenkivel, csak pár emberrel akikben megbízok és alkalmassak erre). Egy barátom azt állítja, hogy ez lányos dolog, viszont szerintem személyiség kérdése az egész. Szerinte az lenne a normális, hogyha magamba folytanám a gondjaimat, viszont szerintem ennek semmi értelme nem lenne, mert ha megbeszélem vkivel akkor segíthet. Nekem már annyi is elég h vkit érdekel, végighallgatja és esetleg elmondja a véleményét, meg h ő mit tenne. Már ettől is jobban érzem magam valamennyivel.
2011. nov. 11. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyiség és nevelés kérdése, meg hogy mit láttál otthon.

Nem baj, hogy ilyen vagy, sőt :) A lányok ezt szeretik

2011. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 saku28 ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen vagy! Egyáltalán nem "lányos" viselkedés, csak azt mutatja, hogy van egy kis eszed ;) Az emberek alapból társas lények, szeretik megbeszélni a gondjaikat másokkal. Ez így rendben is van. Ameddig neked ez így jó, ne foglakoz a negatív megjegyzésekkel.
2011. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadba fojtani? Hát ezt meg ne fogadd.persze úgy mindenki szemében erős maradsz ja...aztán meg ez belűről felemészt.Nagyon jó hogy meg tudod beszélni másokkal az ilyeneket.Nekem is van/volt egy ismerősöm ő is 16 éves srác mégis mindent megbeszélt velem,én inkább tisztelem benne hogy képes ezekre mert én neki is csak nagyon soká nyíltam meg lány létemre,amit meg is bántam,mert mikor végre megnyíltam neki,utána elég hamar elvesztettem (más jellegű probléma miatt...) és most megint nagyon egyedül vagyok.:/ szóval szerintem örülj neki hogy beszélhetsz valakivel,és 'használd ki' (márhogy ne az embert hanem élj a lehetőséggel) hogy vannak,amég vannak.(: ők igazi barátok.(:
2011. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez csakis személyiség kérdése. Szerintem az, ha valaki fel meri vállalni a problémáit, egy erős személyiségre vall. Ha valaki magába folytja, akkor viszont vagy belülről gyenge, nem meri mások előtt felvállalni, vagy csak egyszerűen nincs senkije aki meghallgatná. Mindenképp jobb ha megbeszéled, én is ezt szoktam tenni. Nekem összessen 1 ember van, aki hajlandó meghallhatni és segíteni ha esetleg kell, de nekem ez bőven elég. Én azon az állásponton vagyok, hogy kellenek igaz barátaid és haverjaid is, mert mindkettőre szükség van, csak a haverok idővel cserélődnek. Ne hallgass a barátodra, esetleg annyit tegyél hogy vele nem beszélgetsz ilyenekről ha nem akar, főleg ha egyébként is van más akivel meg tudod beszélni, akkor ne erőltesd rá. 17/F
2011. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!