Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki szokott ilyeneken...

Valaki szokott ilyeneken gondolni?

Figyelt kérdés
Nekem este mindig elalvás előtt eszembejutnak olyan dolgok, hogy mi lenne, ha elveszteném a családomat. Egyedül maradnék. Elveszteném a szüleimet. Am 16 éves lány vagyok. Nem szoktam szomorú lenni, de ezek gyakran eszembe jutnak. Nagyon félek, hogy ezek egyszer bekövetkeznek. Nem tudom mitől lehet, hogy mindig ilyeneken gondolkozok. Vajon mitől lehet?
2009. jún. 3. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de nekem is vannak ilyen félelmeim évek óta:S
2009. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak már több éve, most 20 éves vagyok és még mindig.. Nagyon rossz, rögtön próbálom elterelni a gondolataim, de nem mindig sikerül. :S

Szerintem nagyon szeretjük őket, ragaszkodunk hozzájuk és félünk az elvesztésüktől.

2009. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

aha énis

de utána gyorsan megpróbálok valamit csinálni hogy ne gondoljak erre

2009. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia,


lasd öket egeszsegben.ha akarod mondj el ertük egy imat,kerd Istent hogy örizze meg öket.Lehet hogy ez kicsit furcsa,de a felelelemben is van teremtö erö,es jobb a hit.

2009. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Csak ne nagyon gondoljatok ILYENEKRE,A gondolatnak teremtő ereje van.Így működik az agykontrol is.Minden nap gondolsz rá ezzel ápolod ,dédelgeted a jelen esetben a félelmeidet tedd inkább a vágyaiddal ezt, amire vágysz és az valósuljon meg. Egyébként jómagam már ráfaragtam. Mindig attól féltem anyám egyedül,magányosan,hontalanul fog meghalni. Így is lett az utcán a hidegben egyedül segítség nélkül halt meg.infartus stb nem részletezném.
2009. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindekinek! Sokat segítettetek. Megpróbálom akkor mindig elhessegetni az ilyen gondolatokat.
2009. jún. 3. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom.

Szerintem nekem azért, mert rossz a kapcsolatunk, sok a veszekedés és a kimondatlan szó.

Szeretném szeretni őket és ha ez így lenne akkor kimondani ezt egyszer.

2009. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyeneken gondolkozni,és én is elalvás előtt.szerintem ez teljesen normális,ilyen(féle:D,mert 12 vagyok) korban :))
2009. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is annyi idős lehettem mint te amikor állandóan azon járt az eszem hogy mivan ha elveszittem anyukám,vagy apukám!

Bekövetkezett apukám meghalt,és utána a sok szenvedés után rájöttem,hogy ha lehet nem gondolok ilyen hülyeségekre akkor még mindig élne!!!

2009. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Szia énis gondolok ilyenekre néha álmodok is vele...habár nálam sokszor a halál játszik szerepet hogy mi lenne ha ez meg az lene vagy ha meghalna valakim...ami még nem volt...hála!

vagy hogy ha én meg halnék mit csinálnának a többiek..Eladnák cucaim meg ilyenek..vagy hogy milyen élesz a halálom öngyilkoság természetes halálbaleset vagy gyilkoság..!! sok hülyeség álitolag kinövömxD szal nincs miért parni:D


L/15

2009. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!