Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az én hibám vagy ő hibás érte?

Ez az én hibám vagy ő hibás érte?

Figyelt kérdés

Nos lenne egy érdekes storym,várom rá véleményeteket.

Arról van szó hogy van egy osztálytársam aki csaj. Jó ideje nagyon jó viszonyba voltunk,de aztán megváltozott. Volt neki eddig egy palija egy igazi balfácán,aki olyan kis semmit mondó volt,mellete olyan átlagos jófej volt,mindent elmondtuk egymásnak stb. Kb 4 hónapja van új barátja és teljesen kiállhatatlan lett,szinte alig beszélünk stb. vajon lehet ezen segiteni?


2012. jan. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a pasija tiltja mindenkitől, és ezt szégyelli elmondani. Inkább elmar idegességében. Ha nem ez, akkor megbunkult.
2012. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább bunkult.pl már napok óta egy utcát kérdezget hogy merre van itt a városba,mondtma ma neki hogyha ennyire nem tudja akkor irja be google mapsba erre elküldött melegebb éghajlatra azzal a szövegel hogy ilyen hülye még ő sincs.
2012. jan. 26. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, vagy lány?
2012. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok az illető akiről pedig szó van ő lány.
2012. jan. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!