Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért én vagyok a hibás?

Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Anyával és a barátjával mennénk nyaralni, de én rettenetesen félek a víztől, sajnos úszni sem tudok (kiskoromban egy vízi baleset ért, majdnem meghaltam). És mondtam, hogy nem szeretnék tengerbe menni. Ha netalán nem zuhanyzok, hanem kádban fürdök, akkor is úgy kapaszkodok a kád szélébe, mert nagyon félek.

És erre anya azt mondta, hogy én teszem tönkre a kapcsolatát. Emiatt? Állandóan fürdőzni mennek, tudják, hogy nem szeretem ezt és én vagyok a rossz.


2011. aug. 13. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy hibás, hanem az anyád iszonyú érzéketlen. Tudja, hogy állsz a vízhez, ugye?
2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudja...
2011. aug. 13. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyud a hibás. Nem tudom mit tehetnél, bocsi.
2011. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h apádhoz költözöl, ha nem ért meg. Ne izgulj, gyorsan érteni fogja;)
2011. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Apám az még rosszabb... azért köszi :)
2011. aug. 14. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg felhívni a figyelmét egy olyan dologra, amitől ő is irtózik, hátha úgy átérzi. Vagy ha állsz olyan kapcsolatban anyukád barátjával, akkor vele próbálj meg beszélni, hogy beszéljen anyuddal. (:
2011. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy másnak több baja van, mint nekem, de ezt szeretném kiírni magamból: Most hívott fel anya, hogy holnap menjek apámhoz, mert ők mennek ugye fürödni engem meg itthon hagynak... Egyszer sem voltam Olaszországban és nem is fogok szerintem, mert nagyon rossz az anyagi helyzetünk, de anya barátja tehetős ember. Eddig csak Szlovákiában voltam legtávolabb. Miért nem értik meg, hogy nekem a napozás is bőven elég lenne, így is olyan vagyok mint egy vérszegény. Erre lepattintanak apámhoz, akinek mellesleg nehezére esik mondani, hogy hiányzol. Annyira rossz, hogy senki nem ért meg, nagyon szeretetéhes vagyok! Mindent csak magamba folytok, komolyan mondom a Papagájom a legjobb társam, ő legalább szeret.
2011. aug. 14. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de ha én elmennék külföldre és anyámékkal, és ők bent akarnának menni agy uszodába ahelyett hogy a várost néznénk meg én otthagynám őket szó nélkül.


Szóval amíg ők fürödnek te nézelődhetsz, ismerkedhetsz, körbejárhatsz mindent, találhatsz más szórakozást.


ez kb olyan mit az ált. iskolás osztálykirándulásom volt, választhattunk egy tetves uszoda és egy régi vár megnézése között. Mit szavazott meg az osztály többsége? szaros uszodát...

2011. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem mer egyedül itthon hagyni!!! Dedósként viselkedik velem, szabadságot nem ad. Elegem van!!!
2011. aug. 14. 19:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja most kinyögte, hogy csak 2 személyre foglalták le a szállást...köszönöm szépen...nem is kellek én oda.
2011. aug. 14. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!