Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem igazán a témához kapcsolód...

Nem igazán a témához kapcsolódik. De ti is jártatok már úgy hogy valamit nagyon szeretnétek, vagy a boltban nagyon megtetszik valami, és otthon látjátok meg hogy hibás, vagy már nem tetszik úgy, és megbánjátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam így. Vissza is vittem. Egy nadrág volt. Sajnos csak cserélni lehetett és azok meg nem tetszettek, még ennyire sem. Úgy hogy maradt. Még sohasem volt rajtam.
2011. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, nekem is egy gatya volt, boltban még nagyon tetszett alig vártam hogy hordhassam, és mikor hazavittük,onnantól fel se vettem.. :s
2011. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vettem egy ruhát, ilyen egyberuha volt. Egy drágább butikban szereztem be, utána mentünk nyaralni és elvittem. Ott felvettem, hát anyuék azt mondták, hogy ez a legszörnyűbb, amit vehettem. Hülyén állt rajtam...

Utána visszavittem és levásárolhattam.

2011. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
önismereti kérdés? most komolyan?
2011. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen,ez önismereti kérdés! egyébként voltam én is így...a boltban nagyon tetszet de nem próbáltam fel mert siettem otthon meg már rajtam gáz volt:S
2011. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!