Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a jóképűség/szépség fájna...

Ha a jóképűség/szépség fájna ordítanál és vajon lehetséges hogy mindeközben nincs önbizalmad?

Figyelt kérdés

nem állítóm hogy egyértelműen ez a helyzet velem is ,de "kacsingatok" felé

:D


van ilyen? az ellentétét számtalanszor tapasztalom mikor két nyomorékfejű ember akkor arc. hogy az valami hihetetlen

vajon létezik ezzel ellenkező eset is?


18f


2012. jan. 26. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Általában az önbizalom egy belső, lelki dolog, és nem biztos, hogy egyenes arányban van a külsővel. Persze van olyan eset, amikor valami látványos (vagy látványosnak vélt!) szépséghiba miatt lesznek valakinek komplexusai, de most ha jól érzem nem erről a tipusról beszélünk. Idővel egyre elégedettebb leszel magaddal, ne aggódj;) Tapasztalat:)
2012. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
aha tehát akkor a te problémád,hogy helyes vagy de az önbizalmad 0 ? :)
2012. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen persze, van ilyen.
2012. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kissé összetett. már túl sokszor kérdeztem a témában a hüyleségeimről, megin unatkozom:D


nos én mindig is jóképűnek tartottam magam, de sokszor képről nem, viszont most jött a fogszabi meg a pattanásos korszak


aztán persze sportolok, gitár, van egy két dolog ami pont hogy emelné az önbizalmam, meg büszke is vagyok magamra hogy milyen kitartásom van


viszont nap mint nap , beszélgetések, az emberek eddig alkotott képe rólam, illetve a saját magamról kialakult rossz kép, kommunikációs képességem sem ér fel az átlagos szinttel, ezért ha nagyon magam alatt vagyok (legtöbbször így van) elkezdek gondolkodni hogy eddig mit csesztem el és vajon miért kezelnek egyesek olyan idétlenül az osztályba és pont ezért nem is nagyon vágyom az emberekhez közelférközni, kivéve az egy nagyon jó barátomat


szal egy jó nagy út áll előttem a normális élet felé:\

2012. jan. 26. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy valaki jól néz ki, e egyszerűen nincs önbizalma. Az egyikből nem következik automatikusan a másik.


(Élő példa vagyok erre az esetre egyébként...)

18/L

2012. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van önbizalmam bizonyos téren. Például tudom, hogy intelligensebb vagyok, mint az átlag, illetve jó a nyelvérzékem. Viszont azt is tudom, hogy szarul nézek ki.
2012. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SZiasztok! Hols is kezdjem 20 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom sem, pedig azt mondják 10 es skálán 9 es vagyok, én is meg vagyok magamma lelégedve, kondizni járok, mondták már, hogy sármos is vagyok, és hogy milyen helyes lettem. Látom sokszor, hogy a lányok, legyen az idegen a testbeszédük alapján tetszem nekik, valamint a szemkontaktust is sokszor keresik, de én megfutamodom, ha nővel kell együtt lennem, és húúú mintha nyúznának. Pedig mondták, is hogy legyen igenis legyen öbizalmam, mert semmivel sem jobbak nálam, ugyanúgy emberek, ismerkedjek, adjam magamat (hála istennek rendkyül humoros vagyok:))) a napjai mfolyamán például gyakorlaton, munka közben, szakadna ksokszor a munaktársak a nevetéstől, tehát humorommal sem lenne baj, a nyelvérzékem, szakmai szóhasználatom, mondatfogalmazásom is jó, komoly üzletszerű is tudok lenni, még is önbizalomhiány van érvényben xD
2012. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elnézést a helyesírási hibákért:D
2012. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, én akkor ordítanék, ha az ocsmányság fájna, vagy ahogy te mondod, a 'nyomorékfejűség'. sőt, szerintem bele is halnék.
2012. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem tartom magam csúnyának, de nálam is az önbizalomhiány fennáll. Legfőképpen ez a kommunikációban nyilvánul meg, mert idegenekkel egyáltalán nem megy a beszéd, zavarban vagyok illetve a lányok felé sem tudok közeledni. Érdekes, hogy egyes emberek, akik nem a szépségükről híresek és mégis milyen önbizalommal rendelkeznek...

21/F

2012. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!