Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Bővebben...

Mit tegyek ilyenkor? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Tini vagyok, és nem szeretek shoppingolni, vagy túlzásba vinni a külsőm és a szépségem, hajam iránti törődést, foglalkozást, vannak olyanok akik ezért piszkálni szoktak a suliban, egy lány néha, de sok olyan van akivel jól kijövök. Mit mondjak neki(k), hogy ne szólogassanak be, meg hogy nehogy ott sírjam el magam mikor megbántanak? Kihangsúlyoznám: szeretek a testemmel és a külsőmmel foglalkozni, de egészséges módon, nem viszem túlzásba (félóránként fésülködök) meg hasonlók!


Mit tegyek, hogy ne tudjanak megbántani, mit válaszoljak? Többször volt olyan, hogy majdnem elsírtam magam a buszon, vagy vhol... Normálisakat légyszi!!!


2012. jan. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne vedd figyelembe őket!
2012. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de olyan zavaró, és úgy bánt néha :'''(((
2012. jan. 23. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudd, hogy az ő agyuk ki van mosva a szépségipar, a fogyasztói társadalom által, és azt akarják, hogy a te agyad is ki legyen mosva, mert csak akkor lesznek biztosak magukban, ha mindenki olyan lesz, mint ők.

Betegek.

2012. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tejesen egyetértek.próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket és a szemétségeiket.addig tudnak bántani,amíg látják rajtad,hogy hatással van Rád.röhögj a szemükbe és mondd nekik,Te így természetesen is szép vagy,ők pedig csak festékkel próbálják leplezni a rondaságukat.
2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig van ez, csak néha, pl. volt olyan, hogy egy csaj be akart menni a lány mosdóba megfésülni az eleve is tökéletesen álló haját, és mondja egy barátnőmnek, akinek szintén számít a szépség, de nem viszi annyira túlzásba mint az a lány:

- Jaj, naon rossz a hajam?

Erre a barinőm:

- Nem nem rossz

- Jaj de nagyon rosszul áll, jaj tesin összekócolódott, jaj itt a fésűm, gyere be a lány mosdóba, fésülködjünk meg!


Oké, a barinőm bement, a cuccainkat is bevittük (hozzám ez alatt egy szót sem szóltak). Mikor bementünk a csaj hirtelen megfordul és mondja a barinőmnek:

- Na jó gyere be a lánymosdóba, fésülködjünk meg, szedjük rendbe magunkat, olyan rosszul nézek ki!

Erre hozzám fordul és így félvállról odaveti:

- Te meg addig vigyázhatsz a cuccainkra!


És ott majdnem sírni kezdtem, annyira bántott, tényleg nem szoktam olyan sokat már szinte kórosan foglalkozni a külsőmmel mint ők, de azért annyira nem vagyok, sőt egyáltalán nem vagyok annyira igénytelen, hogy ilyet mondjon nekem! Hogy merészeli??!!!


A barátnőm pedig csak ott állt, nézett, ő is kiakadt, én meg kerestem a tekintetét, hogy álljon már ki mellettem, erre ránéztünk a csajra, aztán így lesütöttem a szemem, erre az a hajmániás csaj meg így gondolom látta rajtam, hogy megbántott, így tök komolytalanul hozzátette:


- Na jól van, csak vicc volt, "remélem nem bántottalak meg annyira", gyere be velünk, ha akarsz!


De úgy mondta, hogy látszott, hogy nem nagyon gondolta olyan komolyan. Annyira fájt ez akkor, hogy mikor felszálltam a buszra én meg az a másik jófej barátnőm, majdnem ott az ő szeme láttára elsírtam magam. Majdnem...

Egybként nem csak így gondolom így, más barinőm is, hogy az a hajmániás csaj idegesítő és nagyképű.


Na ehhez komment? Ti erre mit mondtatok volna?


:'''''((((((

2012. jan. 23. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:

1-ne menj velük.

2-bevágtam volna a klotyóba a cuccát,na itt jó helyen lesz-innen biztos nem viszi el senki,aztán kimentem volna

2012. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"miért nem fogadsz inkább testőrt a ridikülöd mellé?"

Én egy ehhez hasonló kérdést intéztem volna hozzá.

Ne szeppenj meg tőlük, vállald fel nyugodtan a véleményedet, és bátran fejezd ki a nemtetszésedet, ha már érzed, hogy túlfeszítik a húrt. Egyébként pedig fentebb valaki nagyon szemléletesen megfogalmazta, hogy a sok körömlakklemosó meg hővédő sampon kimosta az agyukból a maradék egyéniséget is. Az ilyenekkel ne is törődj, az extrém eseteket leszámítva.

2012. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már hasonló helyzetben na de aztán figyelmen kivül hagytam őket és abbahagyták.
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!