Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek velem van baj,...

Szerintetek velem van baj, hogy várom a világvégét vagy titeket se nagyon zavar? 15/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akinek most nagyon jo élete van, az tiltakozik ez az egész ellen, de én valahogy nem is nagon bánom, hogy jön a világvége. Ha belegondolok, hogy még csak 1 év van hátra ezen a földön az életünkből (persze ha igaz ez a sztori), akkor teljesen nyugodt vagyok, mert azutan nem kell minden aprosagert stresszelni, se a megélhetőséget búsulni, se azt hogy mi leszek ha nagy leszek stb. Szoval tőlem aztan jöhet nyugodtan a világvége, titeket se zavar?
2012. jan. 8. 00:33
1 2
 11/14 Detro ***** válasza:
2012. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 atos19 válasza:
te hülye barom vagy,nem szabad feladni..aki meg hisz a világvégében az egy babonás majom..
2012. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is várom a világvégét, hogy jól a hívők képébe röhögjek


Ott a pont.

2012. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző: velem együtt kettőspont :)
2012. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!