Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy ha vkinek...

Miért van az hogy ha vkinek több pénze van nálam az ismerőseim között akkor az zavar?

Figyelt kérdés

Általában csak 1-2 ilyen van mindig de olyankor ez nagyon zavar pedig nem nagyon mutatom ki hogy mennyi van nekem csak szeretem tudni hogy több van mint nekik.

Csak kevesen tudják mindenki átlagnak hisz és ez így jó is, de amikor bekerül a társaságba egy olyan akin látszik hogy legalább annyi van mint nekem vagy több akkor olyan rossz szemmel nézek rá.


2011. dec. 8. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg iskolába jársz és nem te keresed a pénzt addig ne törődj ilyenekkel!Mert ilyenkor senki sem tehet róla hogy kinél mennyi van!

HA meg már munkád van akkor ezen nem fogsz gondolkozni ,mert van aki jobban keres és van aki nem.

Mondjuk azért egy társasági kör általában egy társadalmi rétegből valóak,ritka mikor a kőgazdag embernek csoró haverjai vannak.

2011. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy irigység:-)

Semmi gond, normális emberi tulajdonság. Tanuld meg leküzdeni.

Mi ketten vagyunk, a barátaink fizetésének sokszorosát visszük haza. Ha normális kapcsolatot akarunk ápolni velük, akkor ez tabutéma kell, hogy legyen. Mi sem akarunk irigyeket és őket sem akarjuk zavarba hozni.

A programokat mindig az ő pénztárcájukhoz szabjuk, hogy senkinek ne legyen kellemetlen.

Akik hozzánk hasonló anyagiakkal rendelkeznek, azok más tészta, de ott sem szoktunk erről beszélgetni. Ez intim dolog.:-)

2011. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy felső 10 000 hatalmi harcai..próbáld meg észrevenni hogy káros amit művelsz, és hogy van a nagyátlag, aki nyomorog, és inkább adhatnál nekik is a pénzedből, amire olyan büszke vagy......ezért tart ott a világ ahol tart..
2011. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!