Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek velem van baj,...

Szerintetek velem van baj, hogy várom a világvégét vagy titeket se nagyon zavar? 15/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akinek most nagyon jo élete van, az tiltakozik ez az egész ellen, de én valahogy nem is nagon bánom, hogy jön a világvége. Ha belegondolok, hogy még csak 1 év van hátra ezen a földön az életünkből (persze ha igaz ez a sztori), akkor teljesen nyugodt vagyok, mert azutan nem kell minden aprosagert stresszelni, se a megélhetőséget búsulni, se azt hogy mi leszek ha nagy leszek stb. Szoval tőlem aztan jöhet nyugodtan a világvége, titeket se zavar?
2012. jan. 8. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem,h lesz világvége..
2012. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

:D

néha úgyérzem jó lenn már ha itt lenne, de ha jön vmi jó csaj az életembe vagy bármi siker ér ,persze hogy élni akarko

ennyi a trükk

2012. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
én is várom a világvégét, hogy jól a hívők képébe röhögjek
2012. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz világvége egyenlőre még, 2026 - ban fog egy üstökös némi veszélyt jelenteni, de reméljük elkerüli a földet. Nincs szebb az életnél, ráadásul mindenkinek olyan amilyenné alakítja, kár volna érte. Furcsa felfogásod van már 15 évesen. Én 50 vagyok 5 gyerekkel, remek vállalkozással, gondtalan élettel. Gondolod hogy a magamfajta világvégét akar? A pesszimisták és az őrültek agyszüleménye mindez.
2012. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj nincs veled, az emberek 90%-ának ez a rabszolga birka lét nem élhető, legfeljebb még nem jöttek rá, vagy félnek szimplán a haláltól, azért húzzák az igát, meg hülyeségekben reménykednek. Ha holnap kipusztulna az emberiség, csak együtt örülnék a természettel (ameddig tehetném), hogy ez a korcs faj eltűnt a Földről.
2012. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Szép válasz....... Talán nem kellene korcsnak nevezned az embereket. Te halj meg ha akarsz, valószínűleg én sem bánkódnék utánad, ahogy senki aki normális életet képes élni. A halálba küldenéd a gyerekeket is? Milyen ember az ilyen?
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam 2060 körül jön valami üstökös, amúgy kolopele, milyen vállalkozásod van, van weboldalatok? csak úgy kíváncsiságból
2012. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Nem lesz világvége sajnos, pedig ideje lenne (a normális embereket mondjuk sajnálnám).

2. Már várom a jövő évet, de csak azért, hogy ne kelljen tovább hallgatom a "2012-ben jön a világ vége" c. baromságot.

2012. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ma 13:33 - nak: Köszönöm a kiigazítást, 2062 - t akartam írni, csak felcseréltem a két számot véletlenül. A Web oldalunkat egyszer kitettem ide már valakinek, mire törölték és ki is tiltottak egy időre, ezért nem nyilatkozok soha konkrétumokról.
2012. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor privátba küld el
2012. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!