Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, akinek hiányzik egy barát?

Figyelt kérdés
BARÁT nem ilyen facebook haver,hanem akiben bízhatók számíthatók rá és fordítva is igaz..és lehet vele jókat beszélgetni..
2012. jan. 3. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem egyetlen egy igaz barátom volt az életemben, de ahogy 'felnőttünk' (vagy 'megserdültünk', csak ilyen szó nincs, de értitek.), egyből talált magának másokat, és én már le vagyok sz@rva. szóval nem te vagy az egyetlen. én bármit megadnék egy igaz barátért.
2012. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

01:09-es vagyok!

Bocsi, nem magyaráztam el érthetően, de beszélhetnék én itt napokat erről, de akkor röviden válaszolok!

Én nem akarom megismerni magam, tudom milyen vagyok, másokat akarok megismerni, már Általános iskolában is én voltam az 'osztály pszichológusa'.. A mostani osztályom nagyon ilyen beszélgetős, mármint az értelmesebbik része, de eközben, ahogy te mondtad, állandóan hülyülünk, szívatjuk egymást, dugunk (jó azt nem) iszunk stb.. És be is tudok illeszkedni, sőt szeretnek, ma kaptam egy levelet is, amiben elég sok mindent leírt az egyik fent említett haver :) Csak az a baj, h olyan igaz barátom nekem sincs, de lehet én vagyok az oka...

2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagyon hiányzik. Igazából nekem még facebook haverjaim sincsenek igazán. :/ Ha esetleg valaki szeretne ismerkedni, írjon privit! ;)
2012. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tudok olvasni jaja :)

Csak arra akartam kitérni, hogy elég sokan kivannak hogy nincsenek rendes barátai, de nem járnak el otthonról, mert nem csak a suliban lehetnek barátaid, ha pedig nincs olyan ember a suliban meg az ismerőseid között, és rögtön le kell támadni mikor elég érthető volt a válasz, el kell gondolkodni, nem e stílussal van a baj :)



Ez most nem a kérdezőnek szól :)

2012. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!