Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiányzik egy olyan legjobb...

Hiányzik egy olyan legjobb barát féle?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok emberrel jóba vagyok, de mind csak haver, akik suliba odajönnek,meg dumálunk néha, de különösebben nem találkozunk..

Barátot úgy érzem most nem akarok, de nincsen ojan barátnőm, aki úgy kiemelten "legjobb" lenne, akit bármikor kihivhatok, és azért rossz mert régebben egyik bőmmel mindig együtt lógtunk,és olyan volt mintha tesók lennénk...mostigy nincs kitöltve ez az idő és ithn unatkozok... =/

Van még vki igy?:D


2010. ápr. 16. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
18 vok. soha nem volt barátom ha olyanra gondolsz akinek elmondhattam volna az érzéseim, titkaim és ne lépett volna át rajtuk a következő másodpercben. se pasi se lány.
2010. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jó lenne, mert van ugyan, de vagy 50 km-re lakunk egymástól. Így meg ugye nem a legegyszerűbb.
2010. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 vagyok és eddig mindig volt egy "legjobb barát"-om de már mindenki átlagosan haver. tehát nem az van h egy csomo helyre együtt mentek el... egyébként eddig azt hittem h most is van, aztán egy kis gyökér olyanokat bekamult hogy már alapból is képtelenség lenne elhinni.. de persze elhitte a "legjobb barát" és folyton baszogat. komolyan mondom már szarráverném a hülye fejét.
2010. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah..sajnálom...=/ ( am én 15/L vagyok)
2010. ápr. 16. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs legjobb barátom 14 éves korom óta,mikor rájöttem,hogy egy nagyon jó barátnőm anyáméknak pletykál rólam,ráadásul hazudott is,és elhitték neki,hogy drogoztam,miközben ő szívta a pingpongasztalon a füvet,én meg nem kértem..azóta nincs..nem is kell..a párom a legjobb barátom.. 24/L
2010. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én most vesztettem el az én legjobb barátnőmet mert rámunt és más kellett neki ráadásul azzal a csajjal jobban megvan mint velem pedig mi 1 évig voltunk legjobbak a másik csajjal meg csak kb 2 hónapja..és ez nagypon fáj
2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hiányzik egy legjobb barátnő..!


Eddig mindig volt 1-2 : ált.suliba, középsuliba , de most ,itt a fősulin nincs :( Itt is volt, de tavaly itthagyta a sulit és azóta nem tudok normálissan összebarátkozni senkivel.. Zárkózott is vagygok egy picit, de kb itt nincs is rá lehetőség, mert a szakon vagyunk kb 30-an, annak a fele nem jár be, maradt 15 ember aminek a fele hülye menő gyerek, másik fele pedig pesti p*csa, akik egyfolytában bandában járnak igy a halálnak van kedve odamenni hozzájuk :D


Szóval igy jártam, pedig fél karomat odaadnám egy jó kis barátnőért :))


21/L

2010. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ohh ,utolsó: én félek az egyetemtől, mert ugye most közpsulis vagyok, lehet pestre megyek, de gáz lenne ha én is igy járnék...=/
2010. ápr. 24. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem fogsz igy járni!:)

ez egy kisebb (létszámú) főiskola, ahol nincsenek annyian mint egy nagyobb egyetemen, szóval több ember közül könnyebb "válogatni", csak az a lényeg hogy még az elején csípd meg a dolgokat, szerezd meg a "barátnő(i)det vágódj bele egy neked tetsző társaságba, mert késöbb nehéz lesz bmit is csinálni.

2010. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jah.. köszi a taácsot =)
2010. ápr. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!