Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, akinek hiányzik egy barát?

Figyelt kérdés
BARÁT nem ilyen facebook haver,hanem akiben bízhatók számíthatók rá és fordítva is igaz..és lehet vele jókat beszélgetni..
2012. jan. 3. 20:33
1 2
 1/14 armandka válasza:
100%

Hidd el, az nekem is nagyon hiányzik...

Őrületesen utálom a facebookot, mindenki azon éli le mindennapjait :(((

2012. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy mondjátok! :(
2012. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De jó lenne, írd meg a korod és a nemed légyszíves, és hogy hol laksz (legalább megye). Hátha pont én leszek az xD
2012. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
nekem vannak, mert ha akarsz találsz olyan embereket akik BARÁTOK .
2012. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
ez hogy jön ide, utolsó? tudsz olvasni?
2012. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

azért a barátszerzés nem csak akarat kérdése. a suliba sajna a legtöbb ember én is azt tapasztalaom ,nagyon öntörvényű ,magára figyel a másikat leszarván ,vagy jön a kézfogás a folyosón és mennek tovább ,jó esetbe leállunk dumálni..


egyébként a trükkje a próbálkozás, vannak kis igényű emberek(a legtöbb ilyen) akik megelégszenek az állandó dumapartnerekkel,haverokkal,röhögéssel ,ezért nehéz olyat találni akiben lehet bízni és szintén többre vágyik de mondom amíg élsz PRÓBÁLKOZZ :)

2012. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

'számíthatók'


igen, te vagy az egyetlen, aki ezt itt így írja

2012. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
számíhatok akart lenni:D
2012. jan. 3. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem nem te vagy az egyetlen.. Most kerültem új suliba és nem tidom mi van, olyan hullámvölgyekben vannak haverok, NEM BARÁTOK és kicsit szar mert azt kérik legyek őszinte de ha őszinte vagyok, akkor meg abba kötnek bele... Lehet hülyeség, de mi 3 csoportba soroljuk az osztályt én a legfelsőbe tartozom ők is, de ők szerintem feljebb akarnak lenni mindenkinél.. Megint egy hülyeség, egy példa, h tegnap a pofámba nyomták, hogy én őket utánozom, mert, h én eddig nem ittam (alkoholt).. Hát néztem kicsit, h ez hogy a fenébe jött nekik, mivel ez előtt nem is ismertek (és egyébként szoktam régebben is piálni haverokkal).. Igazság szerint intelligensek, vagyis 4 emberről van szó azok közül a legértelmesebb a legbeképzeltebb is, az egyik nagyon fura de alapjáratban jófej a másik mindig belémköt, de vele beszélgetek el a legjobban a 4. pedig olyan fél haver, ő még kicsit gyerek...

Lehet azt mondjátok beképzelt vagyok, de szerintem én gondolkozok a legérettebben és lehet pont ez a baj, mert ilyen korban nem nagyon szokás a pszichológiáról könyveket olvasni meg stb... ( a korom nem árulom el, ne is kérjétek)

Tehát remélem, kedves kérdező a lényeget értetted, a helyesírási hibákért meg bocs, de telefonról nem olyan egyszerű :)

2012. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó , én is olvasok pszichológiáról könyveket, önismeretről, de nem ez miatt tartom magam érettebbnek ,egyszerűen meg akarom érteni miért lettem ilyen, annyit tudok hogy nagyban befolyásolt a neveltetés ,meg alapvetően a személyiségem + még ezt egy kis szerencsével ötvözve hogy a tudatalattim hogyan fogadja be az infót


aki nem gátlásos, lenézi a haverjait ,akik állandóan hülyeségből szivatják egymást, majd röhögnek magukon, mindent lazára vesznek ,nem kell nekik olyan ,hogy önismeret mert nincs is idejük ilyeneket gondolkodni mert folyik belőlük a duma, vagy dugnak, isznak stb..


aki meg egy fokkal "jobb" nevelést kapott nem érzi jól magát velük és ezért elkezd gondolkodni, hogy miért nem tud beilleszkedni,nehezen barátkozik ,aztán jönnek a pszichológia témájú könyvek :) ez ilyen egyszerű


bocs az offért

2012. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!