Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem jó kategória,nem tudtam,hova írjam.

Szóval az a baj,hogy elég zárkozott vagyok mindenki felé,és nem tudom miért vagyok ilyen.Egy falat húzok magam köré,és nem engedek be senkit sem,a családomon kivül.Pedig én szeretnék nyitott lenni és közvetlen,de nem megy,főleg mostanában nem.Ezért beszélgetni sincs már kedvem,illetve nem tudok miről beszélni,gátlásos vagyok.Nem értem hogy miért van ez.Meg szeretnék változni,de nem tudom,hogy hogyan.

Segítsetek,könyörgöm!!:(

18/L


2012. jan. 1. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ehhez még hozzátartozik az is,hogy a barátaimat se tudom olyan közel engedni magamhoz,csak egy bizonyos határig.
2012. jan. 1. 21:08
 2/4 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna én is így vagyok, kedves vagyok mindkihez és mosolygok is de valahogy sokszor van az hogy nem tudok miről dumálni a másikkal, pedig nyitott lennék rá, csak valahogy nem tudom na mindegy:)
2012. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en is ilyen voltam fiatal koromban. gondolom egeszen fiatal vagy te is..... ez normalis ahogy erzel, sok fiatal van igy. itt senki nem fogja tudni megoldani problemaid, csak magadtol fog menni...eloszor arra probalj valasz keresni magadban hogy mi az oka a gatlasossagodnak es az onbizalmad hianyanak.... en egy ido utan rajottem hogy tul rovid az elet arra hogy magamba zarkozzam es van sok jo ember korulottem aki nem biral hanem elfogad olyannak amilyen vagyok. a dontes a te kezedben van. nyilj ki a vilag fele, es a vilag is kinyilik neked.
2012. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Csak az a baj hogy nehéz elkezdeni..nem tudom,hogyan álljak neki:( Azt se tudom,hogy miért van bennem ez a gátlásosság.
2012. jan. 1. 21:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!