Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartod az életed?

Milyennek tartod az életed?

Figyelt kérdés
Tudom szubjektív a kérdés.De elégedett vagy vele,vagy magaddal? Vagy ha változtatni szeretnél akkor min? kort és nemet is 23f
2011. dec. 27. 20:41
1 2 3 4 5 6
 41/54 szamóca.. ***** válasza:

és most magamra néztem... ülök itt az ágyamon egy nagy trikóban, ilyen szőrös itthoni csizmában vagy miaszarez, a hajam a fejem tetején kontyban, és azóta még a macskám is idetelepedett tényleg. ráadásul holnap semmi dolgom mégis itthon vagyok... lehet tényleg öregszem?


de nem baj, a rock n roll örök, úgyhogy nem para az öregedés sem:D

2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Veszett nagy arc vagy szamóca, jópofa a stílusod :D:D:D


A macskanyelven kommunikáló vénasszonyoknál már csak a banyatankos öregasszonyok a legjobbak, akik úgy futják le a maratont egy jó ülőhelyért a buszon, hogy egy focista megirigyelné... Még az sem zavarja őket, hogy egy zsák krumpli lifeg a tankban b@szki!

Ezek túlélik az atomvillanást is...



21F

2011. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:

Szamóca: 30-as vagyok


Engem egyáltalán nem érdekel, hogy miért nem járt velem vagy hasonló, hanem a tudat bánt, hogy én őszinte vagyok mindenkivel, még akkor is, ha negatív a véleményem, és az a bizonyos átvert engem. Ez bánt, meg az, hogy szembesülök a tudattal minden nap, amikor látom.

Facebook nem érdekel, mert megnézem délben meg este, suliidő alatt meg 2-szer, 3-szor...nem vagyok függője.


Én egyáltalán nem tartom magam különbnek, mert tudom magamról, hogy én sem vagyok tökéletes, de tény, hogy a hülyék okoskodnak és nagy előnyre tehetnek szert azzal, amit nem ők csináltak.

Az tény, hogy régebben sokszor beleéltem magam a szerelembe és sokszor vesztettem is, de mostanában már leszarom, nem lettem meleg, csak rájöttem, hogy ilyennel várni kell, majd jön valamikor, ott a gitárom, ő mindig beszél hozzám, nem hazudik, szép is :D, tetszik is, és szép a hangja is.

Most jelenleg ezzel a tudattal élek(2 hónapja) a szerelmek előtte történtek...

2011. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 szamóca.. ***** válasza:

21F: igen! ilyen leszek én is, ne aggódj:D birodalmi lépegetővel fellökök minden kis taknyost, úgyhogy úgy 50 év múlva találkozzunk a 7es busznál, és tegyünk úgy mintha ha ezt a járatot lekésnénk nem jönne 2 perc múlva másik:D

és ha egyszer feljutok, jajj annak aki mellém kerül. még azt is elmesélem ami nem történt meg ;D

2011. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Naponta foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, tehát magadtól is kitalálhatod mit gondolok erről.
2011. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Háháh szamóca... nem megmondtam, hogy öregszel, barátosném? :D Menj egy kis P-mobilt hallgatni, én is azt csinálom. Mondjuk lehet, hogy utána kis ensiferumot akarok benyomni véletlenül. \m/
2011. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 szamóca.. ***** válasza:

30as: az őszinteségért sose várj megbecsülést látod.

mióta őszinte vagyok fele annyi ember van körülöttem:D bár jobb is.

2011. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

21:46: Én is tudnék mit mesélni, de tedd túl magad rajta, úgy mint én. :D


Buszke93: Ne legyél gyáva, ne futamodj meg az élet kihívása elől.

2011. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
Nekem csak az igazi barátaim maradtak meg kb 12 max 20 ember...
2011. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:

Kérdező: 30-as vagyok


Így igaz, rengeteg negatívitás van bennem, sőt kissé depressziós is vagyok, lehet, hogy azért, mert Kurt Cobain a példaképem. A gitár foglal le leginkább és Kurt zenéje+a magyar zenék :)

2011. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!