Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek tartod magad az...

Milyennek tartod magad az átlaghoz képest?

Figyelt kérdés
Átlagosnak, kicsit eltérőnek, esetleg teljesen másmilyennek... ha lehet, fejtsétek is ki, miben nyilvánul meg a dolog, mert nagyon kíváncsi vagyok :)
2010. nov. 1. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
teljesen másmilyennek. nyitott vagyok a világ dolgaira, nem ítélek el senkit, aki nem olyan mint én, annyit drogozom mintha muszáj lenne, és gyűlölök dolgozni.
2010. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ehhez előbb azt kellene megfogalmazni, hogy milyen az "átlag".
2010. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobbnak. Szerintem ez mindent elmond.
2010. nov. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Teljesen másmilyennek. ( az ismerőseimet tekintem most az átlagnak )

Nem húzom fel alaptalanul magam mindenen, szeretek tanulni, nem cigizem, nem iszom alkoholt, nem drogozom, nem vagyok szemtelen a tanárokkal, mindenem az állataim, nem hallgatok tucatzenéket ( dzsásztin bíbör, lédi gaga, májli szájrusz stb. ). Meg nem tudom. Valahogy nem illek az ilyen közösségbe. Nem szeretem a nyüzsgést, szeretek magányosan rajzolgatni, verseket írni, vagy csak álmodozni.

2010. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az átlaghoz képest más vagyok, de azért sok olyan van mint én, szerintem. Szeretek tanulni, olvasni, szivesebben megnézek egy jó filmet, vagy megyek el a kutyámmal sétálni mint hogy beüljek egy füstös, zajos helyre és az asztal alá igyam magam. Persze néha szórakozni is kell, de ez a kocsmázás, klubbozás kb 3 havonta egy alkalom, akkoris ha épp valakinek születésnapja van, vagy ilyesmi.
2010. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az übermensch
2010. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki az átlagtól eltérőnek gondolja magát, épp ezért, inkább különleges az, aki nem véli magát annak :)

bocs, ez az igazság :) Kérdezz meg valakit, mi lesz a válasz: más vagyok.

Pedig nem más, csak nem hajlandó annyira megismerni az embereket, hogy rájöjjön, mindenki lehet olyan, mint ő. S másnak lenni nem feltétlenül "jó" .

2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átlag alattinak. Ronda külső, üres belső. A legjobban az zavar, hogy képtelen bármilyen tudást befogadni az agyam. Legkésőbb másnap reggelre elfelejtem amit nem kéne.
2010. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Fiú létemre nem érdekel a foci és a forma1 :D

Meg nem vagyok extrovertált.

2010. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!