Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartod az életed?

Milyennek tartod az életed?

Figyelt kérdés
Tudom szubjektív a kérdés.De elégedett vagy vele,vagy magaddal? Vagy ha változtatni szeretnél akkor min? kort és nemet is 23f
2011. dec. 27. 20:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Szamóca!


Még mindig Te vagy álmaim Nöje:D

2011. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
30-as, majdnem mindenben egyetértünk. Viszont cigiről szokj le, én is most pangok, 1000 ft lesz januártól. :D Helyette gitározz tovább. \m/
2011. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
szamóca, (ne értsd félre ez jó) te meg hasonlítasz a nagyanyámra. :D Nála életerősebb nőt még nem láttam.
2011. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim válasza:

Az lesz, én is ezen kattogok, hogy ezres, ajjaj...

Gyűjtök inkább gitárhoz kiegészítőkre :)

2011. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 szamóca.. ***** válasza:

hu srácok, milyen szép bókok:D nagymamához még nem hasonlítottak, de köszönöm, ezen is túl vagyok :DD (most megyek megnézem a ráncokat a szemem körül ;D )


30as: én meg nem értek veled egyet. a megkeseredettség első lépése ha hagyod hogy az apró dolgok felidegesítsenek. ha nem kellesz valakinek: hát kapja be a krokodilbébi dákóját és szopkodja hajnalig, én így gondolom. vagy rjön hogy sokat veszített, vagy tényleg nem illettünk össze és akkor én jövök rá hogy jól jártam. facebook mánia? idegesít? miért?:D sz.rd le, nem nehezíti annak az életét aki nem éli bele magát. sosem gondolkodtam rajta hogy egy fiú vajon miért bökött meg, szerelmes v tetszek neki, v csak szórakozott? nem kell benne élni.


de ami a legjobban zavart: "ilyen emberekkel kell találkoznom minden nap..." különbnek érzed magad, és ez nem jó. Nem vagy. nem azért mondom hogy bántsalak, de én abban hiszek hogy mindannyian ugyanakkora kalap sz.rok vagyunk, ugyanúgy hibázunk, ugyanúgy megbántunk másokat, és biztosan beléd is volt/lesz szerelmes valaki, akinek nem tudod viszonozni. NEm rosszak az emberek, csak emberek. érzésekkel. ami néha keményebb mintha rosszak lennének:)

2011. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
szamóca, te még látsz? azt hittem, hogy az öregeknek gyengül a látásuk. Hogy nézed meg a ráncokat? Vagy már van SZTK szemüveged?:D
2011. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 szamóca.. ***** válasza:
majd megkérem az egyik macskám nézze meg:D
2011. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Hogyan fogja elmondani? Nagyot halló vagy, nemde?
2011. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 szamóca.. ***** válasza:

sosem láttál még vénasszonyt a macskáival diskurálni?!

ezek értik egymást, esküszöm :D

2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

# 30/34 ma 21:20


Először is szokj le a cigiről. Nagyon sok keseredettség lehet benned amit részben meg is értek.De mivel gitározol ezt a zenében ki tudod adni magadból szerintem..vagy próbálj meg dalszöveget írni:) Kissé olyan depressziós a "hangvétel"


Köszönöm az eddigi válaszokat jöhetnek még. Az apró dolgoknak valóban örülni kell hisz ami nekünk evidens dolog hogy megvan,az másnak nem az..De ha nem vagy elégedett magaddal vagy az életeddel ezek a kis örömök eltörpülnek és jelentéktelenné válnak..mindaddig amíg egy átütő esemény vagy nagy változás nem történik az életedben..

2011. dec. 27. 21:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!