Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartod az életed?

Milyennek tartod az életed?

Figyelt kérdés
Tudom szubjektív a kérdés.De elégedett vagy vele,vagy magaddal? Vagy ha változtatni szeretnél akkor min? kort és nemet is 23f
2011. dec. 27. 20:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

20:59: Én tudnám becsülni, ha lenne mit :D:D:D:D



21F

2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
20-as: Ezek szerint tényleg. Amúgy én is voltam ilyen, csak annyi különbséggel, hogy én ezt gyerekkori depressziónak hívom (14 évesen voltam kb ilyen). :D
2011. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
21-es: Most mi előtt ülsz, pőcsös?:D
2011. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

Talán pont az a bajotok, hogy a kis dolgokat nem tudjátok értékelni....

Nem hiszem el, hogy nincs semmi, amit értékelni lehetne.

Pl. itt netezgetsz. Ezek szerint van pénzed számítógépre és netre. Felteszem akkor már nem is éhezel.

Tudod van olyan, aki igen. Nem is egy ember.

2011. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
76%
Előző, erre próbáltam rávezetni, de te lelőtted a poént. :D
2011. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

Jaaah, hát én speciel nem olayn dolgokra gondoltam b@sszus!! :D

Mindenem megvan, bár nem vagyunk tehetősek, de futja mindenre... Normális társaságban élek, nincsenek ellenségeim se hasonlók.. :D


De vannak dolgok amik hiányoznak és ezek sajnos igen csak elfeledtetik azt amid van... :P


21F

2011. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

Egy rakás sza-r nak!!!! :(

SOk mindenen szerettem volna változtatni,de sosem sikerült.Ezért mára már feladtam mindent!

20/f Nulla vagyok

2011. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 szamóca.. ***** válasza:

azért van ez mert olyan divatos most ilyen teátrálisan szenvedni. népbetegség a hisztéria, nem hiába:))

Mert nincs ki szeressen, mert nincs semmim, mert a világ sz.r


érdekes... anyu kint főzi a vacsit míg te a szobádban ülsz melegben, a gépe előtt, és rinyálsz nekünk arról hogy milyen borzalmasak az emberek, akik lehetővé teszik hogy élj. aki semminek nem tud örülni a rosszabb napokban tényleg nem fog talpon maradni. Ha nagyon rossz napom van az esőnek kell örülnöm, mert jó az illata :) vagy ilyesmi... és máris nem olyan elviselhetetlen.

csak hozzáállás kérdése. én is elő tudnám adni 240 oldalban hogy sz.r nekem, csak nem akarom :)

2011. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Nem mellékesen azon is el lehetne gondolkodni, hogy nem pont azért vagytok ilyen szerencsétlenek, mert nem tudtok semminek sem örülni?
2011. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:

Igaz, még csak 16/F vagyok, de szerintem elég jól látom a "mai" világot. Nem szeretnék először is egy leányzót/srácot sem megsérteni, tisztelem a kivételt, de akiket ismerek 92%-k abban a hitben él, hogy:"kell valaki, mert gáz, ha nincs senkim, húhh vajon mit gondolhatnak a barátnőim, nem érzem jól magam egyedül..."

Nem számít, ha egy szopósszájú,(már bocsánat, de nem találtam rá más kifejezést) nagy fülű, okoskodó hülye gyerek. A másik esetben összejön egy skinhead-el(semmi bajom sincs a skinhead-ekkel, amíg nem pattognak nekem).

Egyszerűen bosszantó, hogy elbeszélgetek szebbnél, szebb lányokkal és azt mondja valamelyik, hogy szeretlek, tetszik a szöveged, meg úgy ahogy vagy...alakulgat valami köztünk, de egyik napról a másikra már egy gnóm felé igyekszik akit alig ismer, mert neki már ő tetszik...DE lehetünk "barátok"...kösz, de nekem nem kell ilyen barát, mert, aki egyszer átver, ő nem igazi barát.

Amikor meg véget ér a nagy "szerelem" akkor meg Facebook-ra írogatják ki a nagy élettapasztalt idézeteiket. Vagy szimplán sírnak a barátnőik vállán, hogy: Miért? Miért kellett ezt tennie velem?...két hétre rá már más száján lóg, erről is ennyit.

Itt van a nagybetűs Facebook. "Kérlek ne szakítsd meg a láncot, ha a barátom vagy, küldd el 10 ismerősödnek meg nekem, ha a barátom vagy..." Ha meg nem küldöd tovább, akkor jön az üzenet, hogy: "Miért nem küldted vissza nekem :O ?? Nem vagyok a barátod??" Könyörgöm Istenem, ezen a szaros, retvás Face-en kell bebizonyítanom, hogy barátom-e az illető vagy sem??? Na mennyé má'...

Van még egy eset: Amikor új tanév kezdődik vagy hónap vagy hét, vagy nap(legrosszabb esetben) és az illető 10-ből 2-szer visszaköszön...Jó, többször nem köszönök, ha ő így áll hozzá, akkor én sem gyötröm magam. Lő egy nap, amikor elhaladok gyalog mellette, rámnéz, szia!...letojom stílussal: Helló! és go tovább...másnap: Mi baja van neki velem? Semmit sem szóltam neki!!?? Jah, kabbe.

És ilyen emberekkel kell élnem, találkoznom minden áldott nap. Kiborító...végigfut az agyamon mindig: itt a csaj, aki szerelmet hazudott, aki bunkó, de neki áll feljebb...

Amit tudni kell rólam: jelenleg cigizek, mert nem tudok feldolgozni pár szerelmi esetemet, vagy szimplán a ilyenekhez hasonló embert eltűrni magam mellett

Gitározok, annyira már nem vagyok türelmes, mint régen, szóval hamarabb felkapom a vizet...

Azért írtam ezt az utolsó részt, hogy tudd milyen életérzésű emberke véleményét olvasod...

2011. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!