Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartod az életed?

Milyennek tartod az életed?

Figyelt kérdés
Tudom szubjektív a kérdés.De elégedett vagy vele,vagy magaddal? Vagy ha változtatni szeretnél akkor min? kort és nemet is 23f
2011. dec. 27. 20:41
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

Néha egy rakás szarnak, néha jónak. Sok dologtól függ :P


Elégedettnek nem vagyok elégedett egy cseppet sem. Sem magammal sem az életemmel ^^



21F

2011. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
Hopp rosszat másoltam be, sorry :D http://www.youtube.com/watch?v=f58VyYMV238
2011. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 szamóca.. ***** válasza:

én szeretem az életet:) nem azért mert olyan fene tökéletes lenne... nem azért mert jobb lenne mint bárkié, vagy mert szerencsésebb lennék. de rengeteg lehetőség áll előttem, és megtanultam úgy tekinteni az életre mintha kalandot élnék. Én irányítom, a múlt csalódásai mind az én hibáim, és hálás vagyok értük mert tanulságokat vonhattam le belőlük.

Aki elégedetlen az életével, az csak magát hibáztathatja, néhány extrém esettől eltekintve. Ez a legnagyobb ajándék, csak tudni kell használni:)

2011. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

Sok minden miatt tudnék panaszkodni. Az egészségem nincs teljesen rendben...hormonproblémám van, félek, hogy emiatt gyerekem sem lehet, nagyon gyakori fejfájással küzdök meg egyéb apróságok.

Emellett a testemmel sem vagyok éppen megelégedve, hosszasan tudnám sorolni, hogy min változtatnék.


DE: Csodálatos családom van, a szüleim szerencsére egészségesek, van egy tökéletes párom, vannak barátaim, nem kell éheznem. Nem vagyok milliomos, de amire szükségem van, az megvan.

Olyan suliba járok, amit imádok, és örülök neki, hogy "megengedhetjük" magunknak.

Örülök, hogy van olyan dolog, amiben ha nem is kiemelkedően tehetséges, de azért viszonylag jó vagyok.


Úgyhogy összességében azt mondom, nincsen okom panaszra!:)

2011. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim válasza:

Bizonytalannak:(

14/l

2011. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok megelégedve az életemmel semmilyen téren, viszont érzem hogy képes vagyok a változtatásra. Nagyon kemény menet lesz, de bírni kell a pofonokat mert csak így lehet győzni :)


http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA

2011. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:

magamat jónak tartom, csak a világ szar ahol élek, előbb utóbb elfogy az erőm és megöl. a zsarnok tőke rabszolgája vagyok és nem tudok ellene semmit tenni. ez tragédia

19f

2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
14. és 15. válaszoló. Végre!!!
2011. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Eläin: Én is ezt mondom:D Nem gondoltam volna, hogy az emberek ennyire nem tudják becsülni azt, amijük van. Tényleg mindenki ennyire elégedetlen?
2011. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!