Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkedek így? Akkor...

Lamb kérdése:

Miért viselkedek így? Akkor most melyik az igazi énem?

Figyelt kérdés
Otthon, amikor egyedül vagyok, csendes, álmodozó, jól elvagyok egyedül a viselkedésem. Viszont, mikor társaságba kerülök olyan, mintha az otthoni énem nem is létezne laza, nagyszájú vagyok és mégsem érzem így jól magam. Viszont az meg csak néha megy, hogy úgy viselkedjek társaságban is, mint otthon. Most akkor hogy is van az igazi én-dolog?
2011. dec. 22. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő Te vagy,mindenki másképp viselkedik társaságban mint egyedül otthon. :)

Ezzel semmi baj nincs mert ha egyedül vagy otthon akkor kivel lennél nagyszájú? :)

Szerintem a lényeg az embereknél az őszinteség,de ezt sem szabad túlzásba vinni.

2011. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackLord98 válasza:
Szerintem az otthoni a te éned ott pedig azért viselkedsz így mert jó fejnek akarsz tüni mások előtt és nagyon izgulsz ez miat .
2011. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő te vagy. :) Az ember személyisége nem csak egyféle.

Amugy én is hasonló vagyok.

Suliban: szótlan, álmodozó, komoly

Barátokkal vagy buliban: vidám, komolytalan, folyton hülyéskedek.. :)

Én mondjuk mindkét esetben jól érzem magam, örülök, hogy ilyen vagyok. :)

2011. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokért :)
2011. dec. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!