Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk. Milyen nektek az igazi nő?

Fiúk. Milyen nektek az igazi nő?

Figyelt kérdés

Milyen az a lány akire nem csak annyit mondtok hogy "fúúú ezt de meg b*sznám?"Hanem ha meglátjátok akkor maga a nőt látjátok benne már csak a jelenléte is (most pl a külsejére gondoltam) elkápráztat titeket?

Hogy nézzen ki a barátnőtök? mit viseljen és mit ne? (ide képet is linkelhetnétek )


A másik a belső?

Hogyan viselkedjen egy lány? Mivel tud titeket megfogni? Pl a barátnőtöktől ha van ha nincs mit vártok el? Mit csináljon?

és mi az amitől idegbajt tudnátok kapni? szóval

MILYEN NEKTEK AZ ÁLOM NŐ?


köszönöm előre is nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre!

akár tapasztalt lányok válaszát is várom :)



2011. dec. 18. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem túl nagyok az igényeim, szerintem csúnya lány nincs, csak igénytelen.

Lehetőleg ne igyon, ne cigizzen, és okosabb legyen nálam. Amitől kiborulok az az, hogyha több fiúval kavar, illetve miután "összejöttünk", megszűnik az érdeklődés.

16/F

2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és számodra mit jelent az a szó hogy igénytelen?:)
2011. dec. 18. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tapasztalt lány,de ahogy észrevettem meg olvastam sok helyen,fontos a fiúknak hogy egy lány ápolt,igényes legyen.Ne legyen beképzelt de legyen némi önbizalma.Meg gondolom az mindenkinek fontos hogy hűséges típus legyen a párja.És persze mosolyogjon sokat a lány:)
2011. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra az igénytelen azt jelenti, hogy nem ad magára, nem tisztálkodik megfelelően, stb...
2011. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10/6 vagy felett arc már megnyerő nekem

vékonyabb típus, a nagy mellekért nem vagyok oda


legyen önbizalma,legyen életkedve,vidám,sokat mosolyogjon és ne hisztizzen ,legyen célja amiért küzd , ne legyen nagyon spontán egyéniség és lehessen vele értelmesen poénkodni, komolyan beszélgetni ,ha problémája van azt mondja el..


én nagyon szeretnék egy olyan csajt találni ezeken felül aki hangszeren játszik (gitározom és bírnám ha a csaj is tolná) , sportként bármi szóba jöhet(azért nem a sakkra gondoltam)


ami bosszantó számomra, hogy nagyobbnak akarja magát érezni nálam ,próbál a dumájával fölém kerekedni ,az ismerőseivel menőzni hogy neki mennyi van nekem meg nincs olyan sok..na ezeket inkább hanyagolom


:)


egy jó tanács :NE akarj tökéletes lenni

2011. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! További véleményeket! Nagyon kíváncsi vagyok ,hogy lehet "megtörni" az erősebbik nemet! :D
2011. dec. 18. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Megtörni az erősebbik nemet? Igennel! :D

;) Komolyra fordítva: mivel már írtam más kérdésnél a külsőről, most alapvetően a lélekről, a szokásokról fogok, hogy milyen csajt bírok.


De először is... még mielőtt azt hinnéd, kedves kérdező: nem lehet pusztán viselkedéssel átváltozni! Már ha emiatt tetted fel a kérdést... rövid távon bár sikerülhet eredményt elérned olyan fiúknál, akiket egy ideig be tudsz csapni, de alapvetően nem működik.

Bocsi, ha nem erről van szó.


Nos, hogy milyen a lelke az álomnőnek számomra...

Tudatos, következetes, nincs káros szenvedélye értelmes, önállóan, mélyen gondolkodik, mély az érzelmi világa, empatikus, és ad alapszinten a higiéniára, amit nem visz túlzásba - eddig olyasmiket írtam, melyek rám is jellemzőek.


Azonban nem a higiéniába fekteti energiája jelentős részét, de láttam már meg nem mosott puncit egyébként... szóval ennyire ne legyen igénytelen a csaj...


Egyébként nem tetszik, ha egy nő átalakítja önmagát, pl. nem kedvelem, ha festi magát, ha ékszereket hord, bár utóbbi egy minimális szintig elfogadható számomra. AZ TETSZIK , HA ÖNMAGÁT ADJA. (Én is ilyen vagyok.)


Vonzó , ha enyhén szégyenlős, ám képes feloldódni, szenvedélyes. Gyengéd, anyai, ugyanakkor képes elfogadni gyengédséget. Képes meghallgatni engem, igazán, figyelmesen, őszintén, belülről, ahogyan én is őt. Vannak vele közös témák, legalább néhány közös pont , érdeklődési területek.


Kérdés volt még: mivel képes kiakasztani egy pasit egy nő, pl. adott válaszírót... nos, engem az, ha ellentétes a fent említett vonások bármelyikével, értelemszerűen. :) Na jó, nem mind esetén, tehát konkretizáljuk: sajnos a legtöbb nő ostoba, pedig számos értékkel is bír számos hölgy, ám sajnos nem sokkal találkoztam, aki elfogadható szinten értelmes lett volna, és nem felszínes lelkületű, érzelmű lett volna. amit mélységesen szánalmasnak tartok, az a rosszindulat ,az alattomosság. Önmagáról állít ki lelki szegénységi bizonyítványt az ilyen ember, nemtől függetlenül. Igen, így van! ;) Mármint az, hogy nemtől függetlenül. ;) Ja igen, legyen legalább olyan szintű humorérzéke, mint nekem, tehát nem kell sok. ;) Képes legyen lelkileg megnyílni, fontos az őszinteség. LÁSSAM BENNE, HOGY JÓ ANYA VÁLNA BELŐLE, HA GYERMEKE SZÜLETIK!! EZ NAGYON FONTOS!! Ha már volt házassága és eleve anya, akkor is érezzem rajta, hogy van érzéke a gyermekneveléshez, kellően érett-e hozzá lelkileg, persze ha már van gyermeke és megtudok bármit is arról, hogyan nevelte addig, az plusz infó számomra, ha hiteles a forrás, pl. amikor látom, hogy előző kapcsolatából származó gyermekét hogyan neveli.


Hirtelen most ennyi jutott eszembe.



30-40/F

2011. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én nagyon szeretnék egy olyan csajt találni ezeken felül aki hangszeren játszik"


Hm... példának okáért: oboázik? :P

2011. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sajnos elég sok a ostoba nő a világon.egyébként csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést én még csak 17 éves vagyok szóval lehet korán érzem azt,hogy szeretnék egy kicsit nőiesebb lenni :S
2011. dec. 20. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak úgy nem b*sznék meg senkit sem, és szerintem elég illetlenség valakiről ilyet gondolni vagy mondani.


A külsejét nem lehet igazán szavakkal leírni egy ilyen nőnek. Számomra a lényeg, hogy feminin vonásai legyenek, ne legyen elhízva, és ápolt, hosszú haja legyen. Tudja magáról, hogy ő egy igazi nő, de ne legyen eltellve ettől, ne legyen nagyképű, beképzelt. Hogy mit csináljon? Fogadjon el úgy ahogy vagyok; tökéletlennek. Szeressen, és ezt ne szégyellje kimutatni.


A többi szokásába nem mennék bele, mert ez már úgyis annyira szubjektív, hogy ihaj. Nem kell túlbonyolítani mindenféle buta elvárással, egyszerűen csak fogadjon el és szeressen, nekem ennyi elég lenne.

2011. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!